18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Para na medal?

Małgorzata Trzaskowska trzyma męża krótko. To MUSI robić w domu

06.07.2020  11:13
Małgorzata Trzaskowska trzyma męża krótko. To MUSI robić w domu
Małgorzata Trzaskowska trzyma męża krótko. To MUSI robić w domu Fot: Instagram/gosia.trzaskowska

Małgorzata Trzaskowska zapowiada, że jeśli zostanie pierwszą damą, to będzie bardzo aktywna. Jak się okazuje, dom również prowadzi pewną ręką, a prezydent Warszawy ma pewne obowiązki od których nie ucieknie. 

Małgorzata Trzaskowska nie zamierza być pierwszą damą, która będzie milczeć. Przeciwnie, żona prezydenta Warszawy pokazuje, że aktywność jest jej domeną. Niedawno wpuściła wyborców do swojego prywatnego azylu i przy okazji zdradziła parę interesujących szczegółów. 

Małgorzata Trzaskowska trzyma męża krótko?

Rodzinnym domem Trzaskowskich jest czteropokojowe mieszkanie na Kabatach, w którym rezydują od 11 lat. Małgorzata nie ukrywa, że szczególnie istotnym pomieszczeniem jest u nich kuchnia. 

Mamy cztery pokoje, ale jak u większości kuchnia jest sercem domu

- opowiada potencjalna pierwsza dama.

Zdradziła również, że Rafał Trzaskowski ma w domu swoje obowiązki. Praca zawodowa i aktywność polityczna nie oznaczają, że mężczyzna jest zwolniony z pomocy we własnym domu. Dzieci Trzaskowski również posiadają już pewne zobowiązania.

Dzielimy się obowiązkami w miarę naszych możliwości. Rafał najczęściej robi zakupy a ja gotuję. Obowiązki mają też dzieci. Najczęściej to one wyprowadzają psa

- opowiada żona prezydenta Warszawy.

Trzaskowska zdradziła również, jak rodzina spędza wolny czas.

Jeśli nie spotykamy się z przyjaciółmi, to czytamy i słuchamy muzyki, ale staramy się też jak najczęściej spędzać wolny czas aktywnie na łonie przyrody

- mówi Małgorzata Trzaskowska.

Przemawia do Was ich wizja domowego ogniska?