18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odważnie?

Małgorzata Trzaskowska ujawnia prawdę. Duda się na to nie zdobyła

08.07.2020  17:42
Małgorzata Trzaskowska ujawnia prawdę. Duda się na to nie zdobyła
Małgorzata Trzaskowska ujawnia prawdę. Duda się na to nie zdobyła Fot: Beata Zawrzel/REPORTER

Małgorzata Trzaskowska postanowiła opowiedzieć, jakim mężem jest Rafał Trzaskowski. Małżonka obecnie urzędującego prezydenta, zapytana o to samo, milczy jak zaklęta.

Małgorzata Trzaskowska została zapytana przez dziennikarzy Faktu o to, jakim mężem jest obecny prezydent Warszawy i kandydat na prezydenta Polski. Potencjalna pierwsza dama udzieliła obszernej odpowiedzi.

Tymczasem zapytana o to samo Agata Duda nie zdecydowała się odpowiedzieć na pytania dziennikarzy. Niestety, takie zachowanie ze strony pierwszej damy może pogłębić spekulacje o kryzysie w jej małżeństwie.

Małgorzata Trzaskowska ujawnia prawdę

Małgorzata Trzaskowska zdaje się za to rozkwitać w kampanii i z dużą przyjemnością odpowiada nawet na pytania prywatne. Wyborcom również uchyla rąbka tajemnicy i wpuszcza ich za pomocą mediów społecznościowych np. do swojego domu.

Trzaskowska zapewnia, że z małżonkiem obowiązkami domowymi dzielą się po równo - w zależności od tego, kto w danej chwili ma więcej czasu.

Czasem on robi śniadanie czy obiad, a ja sprzątam. Czasem odwrotnie - on myje gary po posiłku. Dużo czasu spędza z dziećmi przy lekcjach - zwłaszcza po tych koszmarnych reformach edukacji. Robi zakupy, gdy wraca z pracy, sprząta auto itd. Tak jak w większości polskich rodzin

- mówi Małgorzata Trzaskowska na łamach Faktu.

Tak jak w każdym dobrym małżeństwie - wspieramy się wzajemnie. Jestem tam, gdzie Rafał mnie potrzebuje. W domu, w kampanii, w mediach. Tak samo Rafał - mimo intensywnego planu dnia - pomaga mi rozwiązywać codzienne problemy. Dużo rozmawiamy, nawet jeśli kampania pochłania wiele czasu. Staramy się wykorzystać każdą chwilę, gdy się widzimy. Przebywanie ze sobą to wzajemne ładowanie akumulatorów

- mówi Trzaskowska.

Ich prywatne szczęście jest widoczne gołym okiem?