18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Psioczy, grozi, chce obalać

Głębokie przemyślenia Najmana o PiS: "o co tu k*** chodzi?"

Wojciech Kozicki
12.10.2021  10:11
Marcin Najman chce obalić PiS? Ostro grozi rządowi
Marcin Najman chce obalić PiS? Ostro grozi rządowi Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/Foto Olimpik

Marcin Najman kiedyś zawodowo przegrywał walki na ringu, a teraz stał się myślicielem i ekspertem od polityki, ekologii i spraw metafizycznych. Poruszyły go ceny paliwa w Polce i opublikował brutalną wiadomość do PiS. Czy to będzie skuteczna odezwa do narodu, by obalić rząd?

Marcin Najman już dawno przestał być jedynie pięściarzem z Częstochowy. Został ekspertem TVP, ochoczo wypowiada się o zmianach klimatu i teoriach spiskowych, a u Moniki Jaruzelskiej dyskutował o śmierci i sensie życia. Teraz samozwańczy filozof postanowił brutalnie uderzyć w rząd PiS. Rosnące ceny paliwa w Polsce sprowokowały go do ostrej wypowiedzi.

Marcin Najman grozi obaleniem rządu. Ostry apel do PiS

Najman nie może pogodzić się z rzeczywistością, w której paliwo kosztuje 6 złotych. El Testosteron przypomniał, że przecież rok temu było o 2 złote tańsze! Podkreślił, że rządzący mają znaczący wpływ na cenę paliwa, bo przecież nakładają kolejne wysokie podatki.

Moi drodzy, jak wiecie staram się zawsze mówić to, co myślę i nie kalkulować. Dlatego też mam jedno pytanie do rządzących... O co tu ku*** mać chodzi?! O co tu kur*** mać chodzi z tą ceną paliwa?! – wzburzył się Marcin Najman.

Na tym jednak pięściarz, którego największym przeciwnikiem jest on sam, nie poprzestał. Wystosował odezwę do rządu PiS i ostrzegł ekipę Kaczyńskiego, że za chwilę mogą stracić władzę. Nie wiemy czy to dobra rada, czy może raczej GROŹBA. Sądzicie, że Morawiecki i Kaczyński dzisiaj nie zasną ze strachu?

Ja apeluję w tym miejscu do rządzących obudźcie się, bo skończy się tak, że przez tak wywindowane ceny paliwa stracicie władzę i władzę przejmie opozycja, która kompletnie nie jest przygotowana do rządzenia. To jest ostatni moment, żebyście się zreflektowali zagrzmiał Najman na YouTube.

Marcin Najman narzeka na ceny paliwa i grozi PiS [WIDEO]

logo Tu się dzieje