18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Mam dość"

Marianna Schreiber zakłada partię. Wystartuje w wyborach

Wojciech Kozicki
06.04.2022  16:03
Marianna Schreiber zakłada partię Mam Dość. Wystartuje w wyborach
Marianna Schreiber zakłada partię Mam Dość. Wystartuje w wyborach Fot: VIPHOTO/East News

Marianna Schreiber, której największym życiowym osiągnięciem jest bycie żoną ministra Prawa i Sprawiedliwości Łukasza Schreibera, wkracza do polityki.  Powstaje nowa partia polityczna MAM DOŚĆ. Będzie intelektualną konkurencją dla Nowoczesnej Ryszarda Petru i Polski 2050 Szymona Hołowni?

Marianna Schreiber modelką nie została i poległa w „Top Model”, więc spróbuje swoich sił w polityce. Co prawda jej jedyne polityczne doświadczenia to bycie żoną ministra Prawa i Sprawiedliwości Łukasza Schreibera, ale to najwyraźniej wystarczy.  Zapowiedziała, że zamierza wystartować w kolejnych wyborach parlamentarnych i założyć partię Mam Dość.

Schreiber zakłada partię Mam Dość. Wygra nowe wybory?

O założeniu partii Marianna Schreiber poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Zapowiedziała walkę o poparcie elektoratu, którego interesów nikt nie reprezentuje. W jej partii będzie mógł znaleźć się każdy komu zależy na dobru drugiego człowieka.  Celebrytka planuje walczyć z kategoryzowaniem i odrzucaniem ludzi, którzy robią więcej od polityków. Już latem wyruszy w podróż po Polsce, by zdobyć serca i umysły Polaków.

Nowa partia na wybory 2023  Chcę powołać do życia nową partię Mam dość. Chcę zrzeszyć wokół siebie ludzi, nie tylko negujących polską rzeczywistość, ale takich, którym się chce, tak jak mi, zmieniać świat na lepsze, dzielić dobrem, empatią, szacunkiem wobec współobywateli. Ostatnie półtora miesiąca dowiodło, jak dużo w Polakach jest dobra, ochoty do bezkompromisowej pomocy uchodźcom z Ukrainy. Gdzie nie liczą się pieniądze, a działanie. Przekonałam się, że droga na bagna prowadzi donikąd. Dosyć pukania do drzwi, których nie otwierają. Po długim zastanowieniu, przemyśleniu, decyzja zapadła – ogłosiła Marianna Schreiber.

Oddacie swój głos na Mariannę Schreiber w wyborach w 2023 roku?