18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

zwariowała?

Minister Maląg na FB: "Kobiety jak dzikusy, zamknąć w rezerwacie"

15.12.2020  14:38
Ministra rodziny ma plan na kobiety. "Pozamykać, zmusić do rodzenia"
Ministra rodziny ma plan na kobiety. "Pozamykać, zmusić do rodzenia" Fot: Zbyszek Kaczmarek/REPORTER

Ministra rodziny i polityki społecznej ma nowy plan na wzrost dzietności w Polsce? Na Facebooku Marleny Maląg pojawił się szokujący wpis o zmuszaniu kobiet do rodzenia.

Konta w mediach społecznościowych, zwłaszcza te należące do polityków tak zwanej prawicy, ostatnimi czasy dziwnie często padają ofiarą ataków hakerów. Tak przynajmniej publikowane tam treści tłumaczą właściciele. Dziwaczny i oburzający wpis we wtorek 14 grudnia zagościł na Facebooku minister Marleny Maląg.

Szefowa resortu rodziny i polityki społecznej miała wyjaśnić w nim, jaka jest rola kobiet i co należy zrobić z paniami, które biorą udział w protestach. Czy to faktycznie włam, czy może chore fantazje posłanki PiS?

Marlena Maląg na Facebooku: "Kobiety jak dzikusy, zamknąć w rezerwacie"

Cóż takiego pojawiło się na Facebooku. Na oficjalnym koncie pani polityk opublikowane zostały zdjęcia kobiet z czerwonymi błyskawicami wymalowanymi na twarzach. Symbol Strajku Kobiet wywołał w autorze/autorce posta najgorsze możliwe skojarzenia. Pojawiła się nawet sugestia zamykania nieposłusznych władzy pań w specjalnych obozach. Osoby protestujące zostały zaś nazwane bezmózgimi dzikusami.

Jako kobieta, jako matka nigdy nie zrozumiem ani nie poprę protestujących. Wulgarne i chamskie zachowanie nie zdobi kobiet, przypominają mi watahy Papuasów i bezmózgich dzikusów zdolnych jedynie do bicia i bezrozumnego uprawiania seksu. Niektórym w ogóle strach dać zapałki do ręki

- czytamy na Facebooku Marleny Maląg.

To nie koniec oburzającego wpisu. Dalej jest tylko gorzej. Kobiety, które nie chcą rodzić dzieci, lub po prostu popierają Strajk Kobiet, należy ubezwłasnowolnić - czytamy - a dokładniej pozamykać i zmusić do rodzenia.

Dla wszystkich bluzgających pseudo kobiet należy stworzyć specjalne rezerwaty, w których będą wykorzystane jako inkubatory

- czytamy na profilu minister rodziny i polityki społecznej.

Marlena Maląg straciła Facebooka, czy zmysły?

Co wydarzyło się na Facebooku Marleny Maląg? Post pojawił się tam wczesnym popołudniem i długo nie znika (w chwili pisania tego tekstu, po godzinie 14, ciągle wisi). Ciężko uwierzyć, by nawet najbardziej zagorzały przeciwnik aborcji, a już zwłaszcza minister w polskim rządzie, wpadał na tak chore pomysły i dzielił się nimi ze światem.

Jaka jest więc prawda? Nie wiadomo. Wiadomo, że pani Marlena Malag zapiera się rękami i nogami, i zapewnia, że post jest wytworem hakerów - ktoś włamał się na jej konto, ona zaś straciła nad nim kontrolę - twierdzi.

Moje konto na Facebooku padło ofiarą hakerów. Do czasu kiedy nie poinformuję o odzyskaniu go proszę traktować pojawiające się posty jako kłamliwą manipulację - oświadczyła na Twitterze.

Wierzycie jej? Wielu internautów ma poważne wątpliwości. - To już staje się śmieszne, jak po każdej waszej wpadce wszystkim hakują konta. Przestańcie pisać, albo pić. Albo jedno i drugie - piszą użytkownicy Twittera.

Te „włamy na konto” są jakoś niezwykle częste u przedstawicieli Waszej formacji. Może warto zacząć myśleć o treści, którą się udostępnia, tak by potem nie było trzeba szukać głupich wymówek?

#Jprdl dlaczego ofiarą hakerów padają ciągle (i chyba wyłącznie) konta na FB i TT, największych prymitywów w PiS? - czytamy w komentarzach.

Marlena Maląg chce zmuszać kobiety do rodzenia?
Czytaj także
Przeczytaj więcej