18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

mroczna wizja

Marny koniec Jarosława Kaczyńskiego! Prezes... ZWARIUJE!

02.01.2020  14:58
Marny koniec Jarosława Kaczyńskiego! Prezes... ZWARIUJE!
Marny koniec Jarosława Kaczyńskiego! Prezes... ZWARIUJE! Fot: WITOLD ROZBICKI/REPORTER

Jarosław Kaczyński się kończy - zapowiada astrolog Piotr Piotrowski. Już całkiem niedługo prezes PiS będzie musiał odejść - zawini jego własna głowa.

Jak długo prezes Jarosław Kaczyński będzie z tylnego fotela rządził Polską? Niedługo - twierdzą kolejne osoby. Ostatnio jasnowidz Jackowski zapewniał, że szef PiS ma już tylko dwa lata. Gdy nadejdzie jego czas, usunie się w cień z tajemniczych, osobistych powodów...

Z wizją Jackowskiego współgra przepowiednia astrologa Piotra Piotrowskiego. Mężczyzna w rozmowie z Moniką Jaruzelską oznajmił, że Kaczyński padnie ofiarą... własnych urojeń!

Jarosław Kaczyński może zostać zawłaszczony przez świat swoich urojeń i zdrady. Albo przez ludzi, którzy go otaczają albo przez samego siebie.

- mówi Piotrowski.

Tak jakby jakiś wewnętrzny zdrajca dochodził do głosu i posuwał mu wcale nie konstruktywne rozwiązania

- dodaje, a wszystko to, jego zdaniem, zapisane jest w gwiazdach.

Piotrowski czarną przyszłość wróży nie tylko Kaczyńskiemu, ale też Andrzejowi Dudzie. Twierdzi, że prezydent może mieć problemy z reelekcją - zostanie obalony!

Czytaj także
Przeczytaj więcej