18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

SARS-COV-2

Marszałek Grodzki ma koronawirusa? Są wyniki jego badań!

Emilia Waszczuk
09.03.2020  20:42
Marszałek Grodzki ma koronawirusa? Są wyniki jego badań!
Marszałek Grodzki ma koronawirusa? Są wyniki jego badań! Fot: Twitter/Tomasz Grodzki

Marszałek Tomasz Grodzki naraził polityków wyjazdem do Włoch i brakiem kwarantanny? Polityk przeszedł badania na obecność koronawirusa.

W poniedziałek polityk PiS Adam Bielan zasugerował, że Tomasz Grodzki stwarza niebezpieczeństwo dla Polaków. Jak? Marszałek Senatu w czasie urlopu, udał się na prywatny wyjazd do Włoch.

Jak szybko wytłumaczył główny zainteresowany, owszem, do Włoch pojechał, ale przebywał w regionie, gdzie nie stwierdzono przypadków zarażenia koronawirusem. Poddał się jednak badaniom laboratoryjnym.

Grodzki pokazał wynik

Marszałek Grodzki zapowiedział, że wyniki jego badań znane będą jeszcze w poniedziałek wieczorem. Jak powiedział, tak się też stało. Teraz mogą zapoznać się z nimi wszyscy obywatele.

W poczuciu odpowiedzialności poddałem się badaniu na obecność koronawirusa i upubliczniam jego wynik. Wzywam @AdamBielan, by nie siał paniki i nie odwracał uwagi od problemów własnego obozu politycznego w kampanii prezydenckiej

- napisał na Twitterze Grodzki.
We wpisie zamieścił skan wyników badania. Testy wykluczyły koronawirusa SARS-COV-2.

logo Tu się dzieje