18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Karuzela śmiechu

Marszałek śmieje się z "członka" w Sejmie. Cyrk roku

16.07.2020  17:15
Marszałek śmieje się z "członka" w Sejmie. Cyrk roku
Marszałek śmieje się z "członka" w Sejmie. Cyrk roku Fot: YouTube

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek podczas głosowania nad powołaniem członków komisji do spraw badania afer pedofilskich - zaśmiewała się do łez. Słowo "członek" sprawiło, że ledwo była zdolna mówić.

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek zanosiła się śmiechem, kiedy wyczytywała kandydatów do komisji do spraw badania afer pedofilskich. To słowo "członek" tak bardzo ją zmiażdżyło.

Wydawać by się mogło, że w pewnym wieku takie proste skojarzenia już nikogo nie bawią, a zwłaszcza w sytuacji, kiedy mowa jest o komisji do spraw badania afer pedofilskich i wszelkie podteksty o charakterze seksualnym są nie na miejscu.

Marszałek Sejmu ubawiona "członkiem"

Mimo to, Elżbieta Witek ledwo dawała radę mówić, tak bardzo bawiło ją słowo "członek" wyczytywane w tym kontekście.

Sejm większością głosów powołał panią Hannę Elżanowską na członka Państwowej Komisji do spraw wyjaśniania przypadków czynności skierowanych przeciwko wolności seksualnej i obyczajności wobec małoletniego poniżej lat 15. A tym samym powołał drugiego członka komisji

- po tych słowach wybuchła śmiechem.

Marszałek Sejmu zaraziła śmiechem również innych postów, dlatego głosowanie sprawiało wrażenie bardzo wesołego posiedzenia. Ostatecznie w tej radosnej atmosferze udało się wybrać komisję. 

Życzymy miłej pracy.