18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mocna rzecz

Marta Kaczyńska pogrążyła Andrzeja Dudę. Wybuchło piekło

16.06.2020  15:50
Marta Kaczyńska pogrążyła Andrzeja Dudę. Wybuchło piekło
Marta Kaczyńska pogrążyła Andrzeja Dudę. Wybuchło piekło Fot: LUKASZ GAGULSKI/East News

Marta Kaczyńska wyraźnie chciała wesprzeć Andrzeja Dudę w wyścigu o fotel prezydencki, ale nieświadomie tylko bardziej go pogrążyła. Pod internetowym postem bratanicy prezesa PiS wybuchło piekło.

Marta Kaczyńska czasami angażuje się politycznie. W momencie, kiedy o fotel prezydencki rywalizują przede wszystkim Andrzej Duda z obozu rządzącego jej stryja i Rafał Trzaskowski reprezentujący opozycję - musiała zrobić coś, by wesprzeć tego pierwszego. Niestety, nieświadomie dolała oliwy do ognia.

Marta Kaczyńska pogrążyła Dudę

Marta Kaczyńska na swoje media społecznościowe wstawiła post, który wywołał piekło w komentarzach. Po pamiętnych słowach Dudy o środowisku LGBT, obecnie urzędujący prezydent musi coraz częściej tłumaczyć się oburzonym obywatelom na wiecach. Ostatnio w Lublinie mówił:

Zapewniam moich rodaków, którzy tutaj stoją pod tęczowymi flagami, że chociaż różnimy się, bo ja zdecydowanie stoję tylko pod flagą biało-czerwoną i flagą europejską, choć mamy inne poglądy, to nie przeszkadza temu, że możemy się nawzajem szanować i mamy się nawzajem akceptować, ze spokojem wysłuchiwać argumentów, ale przede wszystkim, że wszyscy w RP mamy obowiązek chronienia naszych dzieci i respektowania praw drugiego człowieka

- mówił prezydent.

Dodatkowo zacytował słowa Jana Pawła II m.in. słynne "Niech zstąpi Duch Twój...". To właśnie artykuł o tym wystąpieniu wrzuciła na swojego Facebooka Marta Kaczyńska i... wywołała prawdziwą wojnę w komentarzach.

Szkoda, że nie cytuje JPII, kiedy rząd kolejny raz zamraża projekt chroniący podejrzane o chorobę dzieci przed aborcją.

Szkoda, że je tylko cytuje, a nie przestrzega.

Poprzez swoje antykatolickie działania powinien być wykluczony z kościoła

- grzmieli zirytowani internauci.

Marta Kaczyńska pozostawiła te głosy bez odpowiedzi. Jak widać wśród osób o różnych przekonaniach Andrzej Duda ostatnio bardzo sobie nagrabił. To zaś nie wróży najlepiej jego politycznej przyszłości w kraju.

Przeczytaj więcej
Komentarze