18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Walka trwa

Mateusz Morawiecki komentuje wyniki wyborów. Ostre słowa

29.06.2020  12:43
Mateusz Morawiecki komentuje wyniki wyborów. Ostre słowa
Mateusz Morawiecki komentuje wyniki wyborów. Ostre słowa Fot: Grzegorz Bukala/REPORTER

Mateusz Morawiecki postanowił skomentować wynik I tury wyborów prezydenckich. Ostre słowa padły ze strony premiera, mimo niezaprzeczalnego sukcesu kandydata PiS - Andrzeja Dudy.

Mateusz Morawiecki przerywa milczenie i ostro odnosi się do wyników I tury wyborów prezydenckich w Polsce. Mimo tego, że kandydat PiS - Andrzej Duda, miał zaskakująco wysokie poparcie - premier nie zamierzał mówić łagodnie.

Mateusz Morawiecki ostro o wyborach

Swoją wypowiedź Mateusz Morawiecki skierował do Polaków za pomocą Twittera. Postanowił zagrzać popierających Dudę wyborców do dalszej walki.

Polacy dokonali dziś wyboru. Pokazali, że chcą Polski wysokich aspiracji i rozwoju, Andrzej Duda jest gwarantem, że Polska będzie szła w dobrym kierunku, a Dobra Zmiana będzie kontynuowana; Dziś zaczynamy walkę o zwycięstwo Andrzeja Dudy w II turze

- napisał premier.

Teraz prawdopodobnie większość Polaków czeka na komentarz szarej eminencji partii rządzącej, Jarosława Kaczyńskiego. Ten jednak znacząco milczy i widocznie czeka na II turę wyborów prezydenckich, od której zależy wszystko.

Przeczytaj więcej
Komentarze