18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czego mu życzycie?

Mateusz Morawiecki ma dziś 54-te urodziny!

20.06.2022  16:40
Mateusz Morawiecki obchodzi dziś urodziny!
Mateusz Morawiecki obchodzi dziś urodziny! Fot: Zbyszek Kaczmarek/REPORTER

Mateusz Morawiecki kończy dziś 54. lata! Polski premier otrzymuje życzenia i gratulacje z całego świata, a czego życzą mu rodacy?

Mateusz Morawiecki ma całkiem sporo powodów do świętowania. W kwiecie wieku wchodzi z władzą w rękach i wierną jego słowom partią polityczną, która na jedno słowo prezesa PiS zawsze poprze jego wszelkie postulaty.

Mateusz Morawiecki obchodzi dziś urodziny!

Do Mateusza Morawieckiego spływają dziś życzenia z całego świata. O polskim premierze nie zapomnieli przyjaciele zza oceanu, którzy za pośrednictwem ambasadora wyszli do niego z pięknymi życzeniami.

Pomyślności i determinacji we wszystkich podejmowanych na rzecz Polski projektach

- życzył szefowi rządu ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Mark Brzezinski.
Pogoda naszego premiera jednak nie oszczędza i jeśli chciał dzisiaj udać się na urodzinowy piknik z rodziną to nie ma na to szansy. Deszcze i burze objęły panowanie nad Polską i wygląda na to, że wcale szybko nie zamierzają odpuszczać.

Po 54-letnim premierze nie widać na razie oznak kryzysu wieku średniego, ale wszystko przed nim. Myślicie, że pasowałby mu irokez lub rozjaśnione włosy? Nie namawiamy, pokazujemy tylko możliwości.

Czego mu życzycie?