18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wymowny gest

Mateusz Morawiecki wzgardził Tinderem. Single znowu na celowniku PiS?

27.01.2020  17:40
Mateusz Morawiecki wzgardził Tinderem. Single znowu na celowniku PiS?
Mateusz Morawiecki wzgardził Tinderem. Single znowu na celowniku PiS? Fot: Wikipedia

Mateusz Morawiecki dołączył do internetowego #DollyPartonChallenge. Polski premier nieco zmodyfikował zabawę, urażając tym jednocześnie wielu singli. 

Mateusz Morawiecki najwyraźniej chciał być postępowy i modny. Premier dołączył do popularnej, internetowej zabawy #DollyPartonChallenge. Polega ona na zamieszczeniu 4 zdjęć, które pasować będą do profilu czterech popularnych aplikacji/portali: Facebooka, Instagrama, Linkedina i Tindera.

Mateusz Morawiecki wzgardził Tinderem

Polski premier do zabawy dołączył, ale mocno ją zmodyfikował. Popularną wśród singli aplikację randkową, jaką jest Tinder, zastąpił zapomnianą przez wszystkich Naszą Klasą, która służyła do odnajdywania znajomych ze szkoły. 

Najwyraźniej Mateusz Morawiecki uznał, że Tinder jest czymś niedobrym lub prowadzącym do nieodpowiedniego sposobu poszukiwania partnera. Biorąc pod uwagę, że cieszy się on ogromną popularnością wśród polskich singli, wiele osób mogło poczuć się z tym ruchem premiera niekomfortowo.

Widać zresztą, że Morawiecki zgadza się w tym miejscu wyjątkowo mocno z programem partii rządzącej, która singli w społeczeństwie nie akceptuje. Osoby bezdzietne boleśnie odczują skutki swojej decyzji na starość, kiedy dostaną mniejszą emeryturę niż osoby z kilkorgiem dzieci "na koncie". 

Zwolennicy premiera pochwalają natomiast jego odwagę i poczucie humoru. Myślicie, że faktycznie ma duży dystans do siebie? 

Przeczytaj więcej
Komentarze