18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wybory można odwołać

Max Kolonko ogłosił się prezydentem

Wojciech Kozicki
06.07.2020  10:56
II tura wyborów prezydenckich niepotrzebna, Max Kolonko wygrał internet
II tura wyborów prezydenckich niepotrzebna, Max Kolonko wygrał internet Fot: Twitter

Okazuje się, że wybory prezydenckie i II tura nie są potrzebne, a głosowanie można odwołać. Andrzej Duda może spokojnie jechać na narty, a Rafał Trzaskowski może wrócić do Czajki, bo pojawił się nowy prezydent Polski…Mariusz Max Kolonko ogłosił się głową państwa!

Mariusz Max Kolonko nie zebrał wymaganej liczby podpisów, by startować w wyborach prezydenckich. Czy jednak wraz z partią Revolution przejmie władzę? Na razie ogranicza się do pogróżek nagrywanych w schowku na szczotki w USA, ale odkąd zagiął czasoprzestrzeń w punkcie Nemezis, wszystkiego można się po nim spodziewać.

Nowy prezydent Polski

Tym razem posunął się znacznie dalej. 4 lipca wygłosił orędzie do narodu i ogłosił się prezydentem Polski. Powołał się na petycję internetową, którą podpisało 11 tys. osób. Zadeklarował, że jest głową państwa do czasu przeprowadzenia „demokratycznych i wolnych wyborów”.

Z dniem dzisiejszym czwartego dnia lipca roku pańskiego 2020, przychylając się do petycji narodu polskiego, obejmuję niniejszym urząd prezydenta Polski ad interim (tymczasowo - red.) do czasu przeprowadzenia demokratycznych i wolnych od zbiórek podpisów, uczciwych wyborów prezydenckich – przemówił Kolonko do narodu.

Polityka szkodzi zdrowiu? Ten filmik jest odpowiedzią…

Mariusz Max Kolonko ogłosił się prezydentem [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej