18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co dalej z ministrem?

Mejza wydał oświadczenie. Będzie zadyma!

10.12.2021  11:36
Łukasz Mejza wydał oficjalne oświadczenie. Będą pozwy i walka
Łukasz Mejza wydał oficjalne oświadczenie. Będą pozwy i walka Fot: Piotr Molecki/East News

Łukasz Mejza wydał oficjalne oświadczenie i ogłosił, że udaje się na bezpłatny urlop, by rozpocząć walkę o sprawiedliwość. Ogłosił, że posypią się pozwy i ostro odniósł się do publikacji Wirtualnej Polski.

Wiceminister sportu Łukasz Mejza wydał oświadczenie w związku z „bezpardonowym atakiem medialnym” i przechodzi do kontrataku. Zapowiedział, że zamierza złożyć kilkadziesiąt pozwów i wniosków sądowych. Co więcej, złożył już wniosek do Marszałek Sejmu o urlop z wykonywania obowiązków poselskich, a także ujawnił, że udaje się na bezpłatny urlop w resorcie sportu.

Mejza wydał oświadczenie. Rozpoczyna walkę

Łukasz Mejza ogłosił, że rozpoczyna walkę o swoje dobre imię, prawdę i sprawiedliwość. Podkreślił, że mimo skandalu i oskarżeniom, nadal będzie wspierał Zjednoczoną Prawicę.

Chcąc w najbliższych tygodniach w pełni poświecić się walce o swoje dobre imię, prawdę i sprawiedliwość, zawieszam swój udział w pracach MSiT. Zawnioskowałem o udzielenie mi od dzisiaj urlopu bezpłatnego w MSiT, na który otrzymałem zgodę. Wystąpiłem również do Marszałek Sejmu o urlop z wykonywania obowiązków poselskich – ogłosił Łukasz Mejza.

Przypominamy, że Wirtualna Polska pod koniec listopada podała informację, że Łukasz Mejza miał założyć firmę medyczną, która podobno specjalizowała się w kosztownym leczeniu nowatorskimi metodami chorych na raka, Alzheimera czy Parkinsona. Co więcej, rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn potwierdził, że służby specjalne znają doniesienia medialne w sprawie interesów wiceministra Mejzy i wypełniają swoje obowiązki.

Mejza określił publikację Wirtualnej Polski jako „największy atak polityczny po 1989 roku”. Uważa, że celem tego ataku jest obalenie większości rządowej.

Mejza miał osobiście przekonywać potencjalnych pacjentów, w tym dzieci, o skuteczności stosowanych przez firmę metod, które jednak zarówno w Polsce, jak i na całym świecie uznawane są za niesprawdzone i niebezpieczne. Według portalu interes Mejzy nie wypalił, za to pozostawił po sobie wielu oszukanych pacjentów i ich rodziny – pisze Polsat News.