18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cały świat się śmieje!

Międzynarodowa afera. Poniżyli Dudę!

22.09.2021  13:39
Białoruś poniża Andrzeja Dudę. Polska odpowie na krytykę prezydenta?
Białoruś poniża Andrzeja Dudę. Polska odpowie na krytykę prezydenta? Fot: Piotr Molecki/East News

Musisz być twardy – zapewne powtarza sobie teraz Andrzej Duda. Stał się bohaterem „Mińskiej Prawdy”, a jego zdjęcie trafiło na okładkę. Umieszczono na nim też kod kresowy, który imituje charakterystyczny wąsik Adolfa Hitlera. Dlaczego Białoruś chce zrobić z Dudy tyrana i potwora?

Ledwo Andrzej Duda odniósł swoim przemówieniem sukces na forum ONZ, a już przyszła porażka. Białoruskie pismo „Mińska Prawda”, które jest wydawane przez organy obwodu mińskiego, umieścili polskiego prezydenta na okładce, upodabniając go do Adolfa Hitlera. Zdjęcie opatrzono wielkim napisem „oprawcy!”.

Zrobili z Dudy Hitlera. Białoruś poniża polskiego prezydenta

Białoruska prasa skrytykowała decyzję Andrzeja Dudy o wprowadzeniu stanu wyjątkowego na granicy polsko-białoruskiej. Nie zlitowano się również nad funkcjonariuszami polskiej straży granicznej.

Polscy funkcjonariusze przeprowadzają przez granicę bose kobiety i dzieci! Jeśli będą nieposłuszne, czeka je śmierć. Prezydent Andrzej Duda wprowadził na granicy stan wyjątkowy. Wydaje się, że nie zauważa zezwierzęcenia własnych "policajów" – czytamy w gazecie "Mińska Prawda" (słowo "policaje" nawiązuje do określenia stosowanego wobec funkcjonariuszy służb policyjnych III Rzeszy) – pisze O2.pl.

Panie Andrzeju, jeśli ma pan być prezydentem, musi pan być twardy! Nie może pan sobie pozwolić, że pana rozbija jakaś sytuacja, zwłaszcza taka, która dotyczy pana osobiście. Tu są naprawdę poważne sprawy, tu nie ma żartów. Może przyjdzie dzień, że trzeba będzie podjąć takie decyzje, że człowiek sobie nawet nie wyobraża! Albo to umiesz albo nie umiesz. A jak nie umiesz, to znaczy, że…

Czytaj także