18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nadchodzą zmiany

Minister Zdrowia zwołuje PILNĄ konferencję. Ogłosi nowe obostrzenia?

24.02.2021  13:55
Pilna konferencja Ministra Zdrowia
Pilna konferencja Ministra Zdrowia Fot: Jakub Kaminski/East News

Minister Zdrowia o 15:00 zwołuje dziś pilną konferencję prasową. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że usłyszymy o nowych obostrzeniach. Adam Niedzielski nie zawaha się wprowadzić twardego lockdownu. 

Pilna konferencja prasowa Ministra Zdrowia została zwołana dziś na godzinę 15:00. Wcześniej Adam Niedzielski uprzedzał, że jeśli liczba zachorowań przekroczy 12 tysięcy - rząd będzie musiał działać.

Niestety, zgodnie z oficjalnymi raportami Ministerstwa Zdrowia, właśnie dzisiaj liczba zachorowań przekroczyła ów magiczny pułap. W związku z tym wszyscy spodziewają się najgorszego - powrotu większy obostrzeń.

Pilna konferencja Ministra Zdrowia

Czarne strefy i twardy lockdown to zdecydowanie rzeczy, których Polacy tuż przed konferencją Adama Niedzielskiego boją się najbardziej. Dobija ich również fakt, że Narodowy Program Szczepień nie przyczynił się natychmiast do zmniejszenia liczby zachorowań. 

Przekroczyliśmy barierę 10 tys. zachorowań dziennie. Według porannych danych mamy 12 146 nowych potwierdzonych zakażeń koronawirusem, Tydzień temu to było 8,7 tys., czyli mamy bardzo dynamiczny wzrost też i z dnia na dzień i właśnie w stosunku do poprzedniego tygodnia, bo to jest prawie 3,5 tys. przypadków więcej niż tydzień temu

– powiedział w środę Minister Zdrowia Adam Niedzielski. Sytuacja nie wygląda dobrze w tej chwili. 

Spodziewacie się najgorszego? Ewidentnie mamy do czynienia z szumnie zapowiadaną trzecią falą pandemii koronawirusa. Ile jeszcze takich momentów przed nami?

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze