18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

koniec psot

Trzęsienie ziemi w Ministerstwie Zdrowia! DYMISJA MINISTRA

Emilia Waszczuk
17.08.2020  17:20
Dymisja w Ministerstwie Zdrowia
Dymisja w Ministerstwie Zdrowia Fot: Aleksandra Szmigiel/REPORTER

Wielkie zmiany w Ministerstwie Zdrowia. Z resortem żegna się wiceminister Janusz Cieszyński. Polityk poinformował o tym w mediach społecznościowych.

O zmianach w Ministerstwie Zdrowia mówi się od tygodni. Wszystko przez niejasne, szemrane interesy z kolegami i handlarzami bronią, trefne maseczki i nieumiejętność zapanowania nad epidemią. Wszyscy spodziewali się rychłej dymisji ministra Łukasza Szumowskiego. Na razie jednak nic z tego.

Dymisja w Ministerstwie Zdrowia

Z resortu zdrowia odchodzi prawa ręka Szumowskiego, jego zastępca Janusz Cieszyński. Polityk o rozstaniu z ministerstwem poinformował w mediach społecznościowych. Nie podał jednak powodu tej decyzji.

Dziś ostatni z moich 944 dni pracy w Ministerstwie Zdrowia. Decyzja kilkukrotnie już odkładana, ale dzięki temu też dobrze przemyślana. Kiedy przychodziłem na Miodową, miałem wiele obaw, czy podołam zadaniom, które mi powierzono. Całościową ocenę pozostawiam innym - napisał.

Polityk w długim, pożegnalnym wpisie wymienił swoje zasługi i podziękował współpracownikom, w tym szefowi Łukaszowi Szumowskiemu i premierowi Mateuszowi Morawieckiemu. - Przez cały okres pracy w Ministerstwie miałem wielkie szczęście do koleżanek i kolegów z kierownictwa. Potrafiliśmy dyskutować, spierać się, decydować, ale przede wszystkim współpracować na rzecz wspólnego celu - pisze polityk.

Przeczytaj więcej
Komentarze