18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bomba kobiecości!

Młoda Krystyna Pawłowicz wyglądała jak BOGINI. Piękna?

23.02.2021  11:02
Młoda Krystyna Pawłowicz
Młoda Krystyna Pawłowicz Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Krystyna Pawłowicz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w Polsce. Od lat słynie z ciętego języka i pewnej dozy zachowań agresywnych. W młodości wyglądała i zachowywała się zupełnie inaczej niż teraz. Jej zdjęcie z tamtego okresu odbiera mowę.

Krystyna Pawłowicz nie raz i nie dwa potrafiła mocno przesadzić. Kobieta od lat znana jest z kąśliwych i agresywnych uwag wygłaszanych na żywo oraz prowadzenia oryginalnego profilu na Twitterze.

Spróbujcie sobie teraz wyobrazić świat, w którym Pawłowicz była... piękna, młoda i sympatyczna. Tak! Kiedyś ten opis do niej pasował. Okazuje się, że za Pawłowicz oglądał się niejeden mężczyzna - wzbudzała zainteresowanie i nic dziwnego. Była naprawdę urocza. 

Chociaż teraz Krystyna kojarzy nam się z obrażaniem innych oraz osobliwym sposobem bycia - to jako młoda dziewczyna była zupełnie innym człowiekiem. Do tego śmiało można było ją nazwać wzorem kobiecego piękna.

Miała piękne nogi, była kobietą efektowną, miała inną figurę niż teraz, rzucała się w oczy, była taką naturalną blondynką (...) Krysia wpadała w oko. Pięknie chodziła, zresztą chodzi do tej pory bardzo ładnie, bo jest wyprostowana - opisywała jakiś czas temu na łamach Metra jej sąsiadka.

Krystyna Pawłowicz w młodości

Widzicie w niej tę dawną zwiewność? Co się tak naprawdę stało, że Krystyna Pawłowicz zmieniła się tak diametralnie? Otóż powodem tego, że nie możemy dziś cieszyć się łagodną i pełną ciepłych uczuć Krysią jest to, że przeżyła ona poważny zawód miłosny, a potem nie zaznała już romantycznego szczęścia.

Była szaleńczo zakochana w opozycjoniście z Wybrzeża. Była wtedy atrakcyjną młodą kobietą, ale nosiła się prawie identycznie, jak dziś. W porywie uczucia szybko spakowała się w jedną walizkę i pojechała do ukochanego na północ Polski. Ten, niestety, nie odwzajemnił jej uczucia - mówiła w rozmowie z "Newsweekiem" jej koleżanka.

Złamane serce potrafi doprowadzić człowieka do najgorszego. Są na to dowody.

logo Tu się dzieje