18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jatka w sieci

Młynarska atakuje Kingę Dudę. Mówi o faszystach i wymiotach

Wojciech Kozicki
13.07.2020  12:40
Kinga Duda skrytykowana za przemówienie - Młynarska przesadziła?
Kinga Duda skrytykowana za przemówienie - Młynarska przesadziła? Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Przemówienie Kingi Dudy na wieczorze wyborczym przejdzie do historii. Wiele osób uważa, że córka prezydenta Andrzeja Dudy starała się zgasić pożar, który rozniecił jej ojciec mówiąc o LGBT. Paulina Młynarska ostro ją za to skrytykowała.

Kinga Duda przemówiła na wieczorze wyborczym i skradła show. Jeszcze niedawno Andrzej Duda ostro wypowiadał się o środowiskach LGBT i z tego powodu uderzyło w niego tsunami hejtu. Tymczasem jego córka wyraźnie chciała załagodzić społeczny konflikt i okazuje się, że ma mniej radykalne poglądy.

Paulina Młynarska kontra Kinga Duda

Chciałabym zaapelować, by nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, poglądy, jakiego kandydata popieramy i kogo kochamy. Wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługujemy na szacunek. Nikt nie zasługuje, aby być obiektem nienawiści – przemówiła Kinga Duda.

W internecie pojawiło się wiele komentarzy, w których Dudówna jest chwalona za swoje przemówienie. Bezlitosna dla niej jest jednak Paulina Młynarska, której córka jest lesbijką.

Jeżeli uważasz, że wszyscy zasługują na szacunek, są równi i nie powinni się bać, niezależnie od tego kogo kochają, TO CO TY TAM W OGÓLE WCZORAJ ROBIŁAŚ? Ludzie, którzy nie godzą się na faszystowskie szczucie przeciwko całym grupom społecznym, siedzieli wczoraj w Polsce w domach, z paznokciami zjedzonymi do kośści – oburzyła się Młynarska. (Wprost.pl)

Młynarska wyznała, że jej córce „chciało się wymiotować z nerwów” w oczekiwaniu na wynik wyborów. Oskarżyła Andrzeja Dudę, że zgotował ludziom i ich dzieciom horror. Jej zdaniem Kinga Duda mówiąc o szacunku i tolerancji nie wykazała się odwagą, a konformizmem.

Zagłosuj

Czy wybory zostały sfałszowane?

Liczba głosów:

Przemówienie Kingi Dudy [WIDEO]

Przeczytaj więcej
Komentarze