18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stawia na twardy elektorat

Modelka Playboya chce być prezydentem. Ma ostry program wyborczy

18.10.2019  12:33
Modelka Playboya chce rządzić krajem - prezydentowa pełną piersią...
Modelka Playboya chce rządzić krajem - prezydentowa pełną piersią... Fot: Instagram

Wyobrażacie sobie, że Andrzej Duda w wyborach prezydenckich miałby za konkurencję takie gwiazdy jak np. Natalia Siwiec, Sasha Grey albo Doda? To możliwe. W Chorwacji króliczek Playboya chce posadzić swoje wdzięki na fotelu prezydenckim i ma na to duże szanse.

Wybory prezydenckie w Chorwacji zapowiadają się wyjątkowo emocjonująco Startuje w nich modelka Playboya Ava Karabatić. 31-latka ma nawet program wyborczy, za którym zapewne zagłosuje twardy elektorat. Czy ostrymi postulatami dociągnie do drugiej tury i zwycięży?

Prezydent pełną piersią

Ava nie tylko szczuła cycem w magazynie dla panów. Jest też modelką, a nawet piosenkarką. Być może dlatego lokalne media piszą, iż zostanie prezydentem Chorwacji pójdzie jej śpiewająco. Można ją było zobaczyć również w takich filmach jak "The Spring of Life"(2016) i "Tina & Sendy" (2018.

Urząd czy nierząd?

Seksowna kandydatka twierdzi, że kraju musi być legalna marihuana i prostytucja, a pieniądze czerpane z tych źródeł wspomogłyby budżet państwa. Chce także walczyć o prawa sekspracowników oraz delegalizację aborcji po szóstym miesiącu ciąży. Jeśli chodzi o dyplomację, to kraja pewno nie musiałby się martwić o dobre stosunki międzynarodowe.

Wybory prezydenckie w Chorwacji odbędą się w lutym 2020 roku. Obecnie urząd sprawuje Kotlinda Grabar-Kitarović.

Seksowna modelka Playboya chce startować w wyborach prezydenckich:

Przeczytaj więcej
Komentarze