18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest w szoku!

Posłanka Lewicy przeszła do Gowina. Jest zaskoczona hejtem

Bartłomiej Ciepielewski
22.03.2021  17:29
Posłanka Lewicy zaskoczona falą hejtu
Posłanka Lewicy zaskoczona falą hejtu Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

W niedzielę posłanka Lewicy Monika Pawłowska przekazała informację o dołączeniu do partii Jarosława Gowina. W wyniku kontrowersyjnej decyzji na Pawłowską wylała się fala hejtu. Jak przyznała, tak ostra reakcja jest dla niej zaskoczeniem.

Monika Pawłowska dołączy do Porozumienia Jarosława Gowina. Była posłanka Lewicy poinformowała, że nie wstąpi do klubu PiS oraz pozostanie posłem niezrzeszonym.

Dziękuję za wspólną pracę i działania w ramach Lewicy. Dzisiaj zaczynamy iść inną drogą, ale mam nadzieję, że wciąż w przyjaźni będziemy pracować na rzecz lepszej Polski dla każdej i każdego. Dziś rozpoczynam współpracę z premierem Jarosławem Gowinem - napisała Pawłowska na Twitterze.

Jak przyznaje, od dłuższego czasu jej drogi z Lewicą coraz bardziej się rozchodziły. Pawłowska miała inne poglądy na temat Żołnierzy Wyklętych lub aktywistki "Margot".

Monika Pawłowska zaskoczona hejtem

Małgorzata Pawłowska na pożegnanie z partyjnymi kolegami przyznała, że Lewica nie okazuje tolerancji i szacunku, a jej poglądy pokrywają się z tym, co deklaruje Porozumienie. Zaraz po ogłoszeniu decyzji o odejściu, na posłankę wylała się fala hejtu, co ją bardzo zaskoczyło.

Aż takiego hejtu się nie spodziewałam, dlatego, że na Lewicy byłam chyba jedna z najbardziej pracowitych posłanek, poświęcałam bardzo dużo czasu młodzieżówce lewicowej - spędziłam wiele czasu na rozmowach z nimi, dobrze nam się współpracowało. Bardzo dziwne jest to, że w jeden dzień człowiek staje się dla kogoś obcy, nie bacząc na to, co się wcześniej wspólnie zrobiło - oświadczyła Pawłowska.

Nie wiadomo, czego oczekiwała Monika Pawłowska, lecz w najbliższych dniach jej zdziwienie może cały czas narastać.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze