18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

MAMY NAGRANIE

Premier chciał bić Macierewicza?! PRAWIE SIĘ NA NIEGO RZUCIŁ

Emilia Waszczuk
08.02.2022  08:34
Mateusz Morawiecki chciał POBIĆ Antoniego Macierewicza?
Mateusz Morawiecki chciał POBIĆ Antoniego Macierewicza? Fot: Mateusz Grochocki/East News, ANDRZEJ IWAŃCZUK/REPORTER

Wojna w PiS już nie tylko na słowa? Od dawna mówi się, że w partii nie wszyscy się lubią i dochodzi do ostrych konfliktów. Teraz TVP pokazała wideo, na którym omal nie dochodzi do rękoczynów!

Niecodzienne sceny w TVP. Telewizja Polska wyemitowała wideo, którego fragment ostro rzuca się w oczy i rzuca ostre światło na stosunki pomiędzy politykami PiS. Raczej na pewno przeoczyli tę jakże znamienną scenę, bo szczerze - nie o to chodzi w codziennym przekazie rządowej tuby, by ludzie dowiedzieli się o wewnętrznej wojnie.

Zacznijmy jednak od początku. W poniedziałek na warszawskich Powązkach zebrali się najważniejsi ludzie PiS, by upamiętnić zmarłego w 2019 roku Jana Olszewskiego. Krótki materiał na ten temat pokazano w głównym wydaniu "Wiadomości" TVP1. Problem w tym, że uroczystość, a dokładniej jej powód, przyćmiło zachowanie premiera.

Morawiecki chciał pobić Macierewicza?

Oto oczom widzów ukazała się scenka nadzwyczajna i aż epatująca złością, agresją polityków. Widzimy na niej Antoniego Macierewicza i Mateusza Morawieckiego. Panowie patrzą na siebie jak dwa koguciki, gotowe do walki, po czym...
Premier wytrzeszcza oczy i nagle przystępuje do kolegi, całkiem, jakby chciał się na niego rzucić. Na Powązkach niemal nie doszło do bójki? Sami oceńcie.

logo Tu się dzieje