18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

strach się bać

TRZASKOGEDON NADCIĄGA!!! Nowy prezydent to apokalipsa

06.07.2020  20:07
TRZASKOGEDON NADCIĄGA!!! Nowy prezydent to apokalipsa
TRZASKOGEDON NADCIĄGA!!! Nowy prezydent to apokalipsa Fot: Mateusz Jagielski/East News

Trąby powietrzne, grad wielkości jajek, wichury i nawałnice, pandemia i ukrywające się gdzieś w lodowcach wirusy - wszystko to nic. Premier ostrzega - nadchodzi gorsze. To TRZASKOGEDON.

Premier Mateusz Morawiecki znany jest z barwnego języka i oplatania wszystkiego w zbędne, malownicze komentarze. W poniedziałek zabawił się dodatkowo w słowotwórstwo, postanowił też postraszyć. Nadciąga nad Polskę armagedo... STOP. Trzaskogedon.

Trzaskogedon nadciąga! Ratujcie się!

W ostatnim tygodniu premier Morawiecki poinformował, że koronawirus nie jest nam już straszny, pokonaliśmy epidemię, nie ma czego się bać i trzeba tłumnie iść do urn, oddać głosy na Andrzeja Dudę. Tego dnia w Polsce wykryto kilkaset nowych przypadków zakażenia SARS-COV-2, a kilkanaście osób z jego powodu zmarło.

Minęło kilka dni i pan Mateusz zdradził, co jest dla Polaków największym zagrożeniem. Nie koronawirus, nie zmieniający się klimat. Powinniśmy się obawiać TRZASKOGEDONU!

Polityka urzędującego prezydenta Andrzeja Dudy jest oparta na twardym fundamencie. Pan prezydent udowodnił, że potrafi zadbać o nasze interesy na całym świecie

- zapewniał Morawiecki w Więcborku.

Po drugiej strony mamy TRZASKOGEDON, grożący TRZASKOGEDON. Nie będzie żadnego przyrostu emerytur, szanowni państwo. [...] Jego polityka to polityka dla elit, dla grup interesów. Drodzy Polacy, drodzy emeryci, jeżeli będzie taka sytuacja, że on by został prezydentem, czeka nas TRZASKOGEDON dla emerytur, dla rozwoju miast takich jak Więcbork. Nie dopuśćmy do tego

- apelował Morawiecki.

Czajka, wielki wyciek ścieków, największa katastrofa ekologiczna i wywóz śmieci droższy o 200-300 procent — to jest prawdziwy TRZASKOGEDON, który szykuje nam pan Rafał Trzaskowski - grzmiał.

Pan premier chyba czytał nasz portal i wziął sobie do serca nasze pogodokalipsy, ba Dudokalipsa też nam się przytrafiła...

Przeczytaj więcej
Komentarze