18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostra orka kandydata KO

Morawiecki ostro atakuje Trzaskowskiego za kłamstwa

21.06.2020  17:11
Morawiecki kontra Trzaskowski - ostra jazda za kłamstwa
Morawiecki kontra Trzaskowski - ostra jazda za kłamstwa Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Wybory prezydenckie lada moment, a kampania wyborcza obfituje w kłamstwa polityków. Rafał Trzaskowski tak bardzo odleciał, że musiał przyznać się do tego, że opowiadał bzdury. Premier Mateusz Morawiecki ostro zaatakował go za mijanie się z prawdą.

PiS i przeciwnicy opozycji obficie wymieniają kłamstwa Rafała Trzaskowskiego. Do niektórych kandydat Koalicji Obywatelskiej się przyznał i twierdzi, że po prostu nie boi się zmieniać zdania. Tymczasem Mateusz Morawiecki nie ma zamiaru się nad nim litować i boksuje go za wypowiedź o obniżeniu wieku emerytalnego.

Morawiecki atakuje Trzaskowskiego za kłamstwa

Morawiecki przemawiał przed bramą Stoczni Gdańskiej. Nazwał Trzaskowskiego „dzieckiem Donalda Tuska”. Zwrócił uwagę, że prezydent Warszawy „nie pierwszy raz ma lekceważący stosunek do prawdy”.

Pan Rafał Trzaskowski jest marketingowym dzieckiem Donalda Tuska. Nie można przeinaczać faktów. Podstawą polityki musi być wiarygodność. Kampania wyborcza rządzi się swoimi własnymi prawami, ale są momenty, kiedy trzeba powiedzieć "dość". Dość kłamstw, przeinaczania faktów. Trzaskowski, to nieodrodne dziecko marketingu politycznego PO, gdzie zamiast wierności ideałom jest marketing polityczny - twierdzi Morawiecki. (Polsat News)

Przypomnijmy, że Trzaskowski stwierdził na wiecu, iż nie głosował 4 lata temu za podniesieniem wieku emerytalnego. Co więcej, powiedział, że nawet nie był wówczas posłem. Zreflektował się, że takie kłamstwa raczej nie przejdą i przyznał się publicznie, że minął się z prawdą.

W 2012 roku rząd PO, rząd PO, której wiceprezesem jest Rafał Trzaskowski, podniósł wiek emerytalny dla mężczyzn o 2 lata, a dla kobiet o 7 lat. I zrobił to wbrew woli 80 procent Polaków. Zrobił to rząd Donalda Tuska pomimo, że wcześniej w programie partii nie było żadnej zapowiedzi podniesienia wieku emerytalnego  - zaatakował go Morawiecki.

Zagłosuj

Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze