18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

powiało grozą

Morawiecki straszy przed wyborami: bez Dudy nic nie będzie!

25.06.2020  19:05
Mateusz Morawiecki ostrzega przed wyborami: tylko Duda ocali Polskę
Mateusz Morawiecki ostrzega przed wyborami: tylko Duda ocali Polskę Fot: Piotr Molecki/East News

Kampania prezydencka na ostatniej prostej. W czwartek Mateusz Morawiecki przekonywał mieszkańców Rzeszowa, że jeśli Andrzej Duda nie wygra... NIC NIE BĘDZIE.

Andrzej Duda słońcem i zbawieniem narodu? Na to wygląda. W środę TVP wyemitowała w czasie Wiadomości laurkę dla prezydenta, żywcem wyjętą z propagandy PRL lub... Korei Północnej. W czwartek premier przekonywał, że bez Andrzeja Dudy w Polsce niczego nie uda się zrobić - nic nie będzie.

Duda nas ocali

Tylko Andrzej Duda jest dla Polski gwarantem rozwoju. Bez niego kraj dawno by już upadł, a jeśli w nadchodzących wyborach przegra, czeka nas ruina - przekonywał zebranych w Rzeszowie zwolenników.

Bez zwycięstwa Andrzeja Dudy w 2015 roku nas by tutaj nie było, ale mam też groźniejszy przekaz, bez zwycięstwa Andrzeja Dudy w 2020 roku, nie będzie nas tutaj, nie będziemy mogli dalej reformować państwa

- grzmiał Mateusz Morawiecki.

Zwycięstwo Andrzeja Dudy jest kluczowe dla dalszej możliwości reformowania Polski, dla poprawy stanu życia zwykłych ludzi - zapewniał.

Z przemówienia Mateusza Morawieckiego dowiedzieliśmy się także, że Polskę atakują obce siły, które sprzysięgły się, by działać przeciwko zwykłym, biednym ludziom. Kto te mroczne upiory odpędzi? Premier z dzielnym prezydentem!

Chcę powiedzieć, że cały czas stoimy razem z panem prezydentem po stronie zwykłych ludzi i walczymy z różnymi grupami interesów, z tymi, którzy się sprzysięgli, żeby Polska biegła pod górę z kamieniem przy nodze, z workiem pełnym kamieni - powiedział Morawiecki. - Bez współpracy rządu z prezydentem, nie byłoby tych sukcesów, które są dzisiaj - dodał

Wojna medialno-atomowa

Premier Mateusz Morawiecki rozmarzył się w Rzeszowie o wielkiej Polsce, dostatniej i sprawiedliwej, silnej w swej niezależności i silnej w sojuszu z państwami Europy i USA. Aby nasz kraj to wszystko osiągnął, potrzeba jednego - pełnej mobilizacji i zwycięstwa Andrzeja Dudy już w pierwszej turze wyborów.

Żeby wygrać, trzeba dobrze wybrać w tę najbliższą niedzielę podczas głosowania. Ale też wszystkich państwa proszę o maksymalną aktywność, maksymalną mobilizację, wszędzie w tych wioskach, powiatach, gminach, miastach, gdzie jesteście, gdzie mieszkacie, bądźmy razem z panem prezydentem - apelował premier.

Dlaczego to takie ważne? Bo w Polsce trwa medialna wojna atomowa. Przeciwnicy Andrzeja Dudy przy wsparciu antyrządowych mediów sprzysięgli się, by obalić prezydenta i władzę PiS!

Miejcie przekonanie, że nasi przeciwnicy polityczni korzystając z tego wielkiego atomowego wsparcia medialnego, nie będą bezczynni. Musimy od razu już w tej pierwszej turze wyborów zmobilizować wszystkich, żeby być jak najbliżej zwycięstwa, żeby pan prezydent Andrzej Duda dostał jak najwięcej poparcia, żeby niosła go ta fala polskości - mówił Mateusz Morawiecki w Rzeszowie.

Przeczytaj więcej
Komentarze