18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Aż się w nim kotłuje"

Ujawniła co Kaczyński robi ręką w Sejmie!

Wojciech Kozicki
19.11.2020  15:18
Mowa ciała Kaczyńskiego - jest jak Imperator z Gwiezdnych Wojen?
Mowa ciała Kaczyńskiego - jest jak Imperator z Gwiezdnych Wojen? Fot: WITOLD ROZBICKI/REPORTER/East News

Jarosław Kaczyński w Sejmie znów zaatakował opozycję. Tymczasem ekspertka od mowy ciała ujawnia, co tak naprawdę myślał i chciał przekazać, gdy krzyczał do opozycji „macie krew na rękach”.

Jarosław Kaczyński to polityczny piroman – podpala Polskę, wysadza w powietrze PiS, ciska ogniem piekielnym w opozycję, a do tego rozpala swoich sympatyków do czerwoności. Co takiego naprawdę dzieje się w jego głowie?

Kaczyński w Sejmie - mowa ciała prezesa PiS

Zaczęło się od tego, że Lewica, a konkretnie Szef klubu Lewicy Krzysztof Gawkowski, oskarżył prezesa PiS o przemoc na ulicach. Ten wkroczył na mównicę sejmową i zaczął ciskać gromami w politycznych przeciwników.

Najpierw to łaskawie zdejmijcie te błyskawice esesmańskie. To po pierwsze, a po drugie, wszystkie te demonstracje, które popieraliście, kosztowały życie już wielu osób. Macie krew na rękach, łamiecie artykuł 165. Powtarzam: nie powinno być was w tej izbie. Dopuściliście się zbrodni. Jeżeli w Polsce będzie praworządność, to wielu z was będzie siedziało – atakował Kaczyński w Sejmie.

Portal O2.pl poprosił specjalistkę od mowy ciała Darię Domaradzką-Guzik o skomentowanie wczorajszego zachowania Kaczyńskiego w Sejmie. Oceniła, że jego mimika i gestykulacja świadczyły o silnych emocjach. Na jego twarzy była widoczna również nadekspresja mimiczna. W jego spojrzeniu widoczne były natomiast nienawiść, a ton jego głosu świadczył o agresji.

Co ma w głowie Kaczyński?

Gesty Kaczyńskiego, takie jak podnoszenie dłoni i uderzanie w mównicę, również zdradziły kilka informacje o jego stanie psychicznym.

W momencie, kiedy rozczapierzamy palce, to jest to dodatkowy element, który pokazuje, że musi się w nas mocno "kotłować". Kiedy jest jakaś agresja, złość, czasem poddenerwowanie, ruszamy ręką szybciej, te gesty mają charakter powtarzalny - analizuje ekspertka od mowy ciała ocenia Daria Gromadzka-Guzik. (O2.pl)

Czy rzeczywiście Kaczyński stał się dyktatorem-agresorem? Internauci w komentarz zgodnie ocenili, że tak zachowuje się człowiek, który się czegoś boi.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze