18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poruszający apel do Polaków

Mucha ma COVID-19. "Nietypowe objawy"

Wojciech Kozicki
19.03.2021  17:41
Joanna Mucha ma COVID-19. Bolesne objawy zakażenia
Joanna Mucha ma COVID-19. Bolesne objawy zakażenia Fot: Piotr Molecki/East News

Koronawirus SARS-CoV-2 nie oszczędza nikogo. Choruje nie tylko przysłowiowy Kowalski, ale zakażeniu COVID-19 ulegają też gwiazdy i politycy. Właśnie dowiedzieliśmy się, że zachorowała Joanna Mucha (Polska 2050 Szymona Hołowni).

Joanna Mucha, która wdała się w polityczny mezalians z Szymonem Hołownią, jest zakażona koronawirusem, o czym poinformowała swoich fanów (podobno istnieją) na Twitterze. Ujawniła również, że zgłosiła się do lekarza z nietypowymi objawami COVID-19.

Joanna Mucha ma COVID-19. Bolesne objawy zakażenia

Jak wyznała Mucha na Twitterze, zaobserwowała u siebie „nowe objawy koronawirusa”. U lekarza dowiedziała się, że coraz więcej osób tak jak ona cierpi z powodu komplikacji związanych z zatokami. Zaapelowała do rodaków, by na siebie uważali.

Tak bardzo uważałam... ale jednak mnie też trafiło. Pozytywny wynik testu. Przy okazji uprzedzę Was - pani doktor powiedziała, że chorzy teraz często zgłaszają objawy związane z zatokami - u mnie też tak było. Dbajcie o siebie. W moim przypadku - bardzo boli - napisała Joanna Mucha na Twitterze.

Trzymamy kciuki za powrót posłanki do zdrowia. Mamy tylko nadzieję, że o jej zakażeniu nie dowie się z mediów Viola Kołakowska, bo zapewne odkryje kolejny korona-spisek i znowu uderzy w Polskę hiper tsunami żenady.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze