18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dawno niczego nie odklepał i go nosi

Najman chce być prezydentem? "Czas na zmiany"

Wojciech Kozicki
26.08.2021  13:08
Marcin Najman nadaje się do polityki? Zasugerował, że może zostać prezydentem
Marcin Najman nadaje się do polityki? Zasugerował, że może zostać prezydentem Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/Foto Olimpik

Marcin Najman tak jakby zakończył karierę „sportową”, ale chyba zatęsknił za przegrywaniem. Teraz najwyraźniej marzy mu się odklepanie w wyborach… prezydenckich!!! El Testosteron wrzucił zdjęcie, które może sugerować, że zechce powalczyć o fotel prezydencki!

Marcin Najman już kiedyś deklarował rozpoczęcie kariery politycznej, ale wiadomo jak to się skończyło. Chyba jednak nie odklepał tak do końca w walce z marzeniami, bo kilka dni temu opublikował zdjęcie zrobione przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie. Popijając „kolkę”, ogłosił, że CZAS NA ZMIANY.

Najman chce przegrać wybory prezydenckie w Polsce?

Marcin Najman byłby dobrym prezydentem? Niejednokrotnie wypowiadał się na tematy polityczne i geopolityczne m.in. jako ekspert w TVP, zna się też na zmianach klimatu i teoriach spiskowych.  Mógłby nawet założyć partię o nazwie MMA. Ostatnio jest na fali, jego popularność przebija sufit, więc być może sięgnąłby po prezydencki stolec.

Nie uważacie, że czas na zmiany?Jakby co wiecie gdzie mnie szukać - napisał Najman w mediach społecznościowych.

Czy 42-letni częstochowski pięściarz i włodarz freak fightowej federacji MMA-VIP odnalazłby się w Pałacu Prezydenckim? Z pewnością wreszcie mógłby odetchnąć, bo miałby należytą ochronę w postaci SOP i nikt by go już nie skrzywdził.

Czytaj także