18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sukces Chorosińskiej

Nie wiedziała, ilu jest posłów w Sejmie. Teraz będzie mogła policzyć

15.10.2019  11:35
Nie wiedziała, ilu jest posłów w Sejmie. Teraz będzie mogła policzyć
Nie wiedziała, ilu jest posłów w Sejmie. Teraz będzie mogła policzyć Fot: TRICOLORS/East News

Dominika (Figurska) Chorosińska dostała się do Sejmu. Po wielkiej kompromitacji, która przypadła jej w udziale podczas kampanii, to duże zaskoczenie i jednocześnie jej ogromny sukces. 

Dominika Chorosińska (wcześniej używająca nazwiska Figurska-Chorosińska) dostała się do Sejmu. Otrzymała 9396 głosów (dane z 661 na 669 obwodowych komisji wyborczych - 98,8 procent), a tym samym zdobyła czwarty wynik na liście PiS. 

Sukces jest tym większy, że powołująca się na hasło: "Tradycja, Rodzina, Przyszłość" aktorka mocno skompromitowała się w Radiu Zet, będąc gościem Beaty Lubeckiej. Chorosińska nie umiała wtedy odpowiedzieć na tak podstawowe pytania, jak: "Ilu jest posłów w Sejmie?", "Kto był pierwszym niekomunistycznym premierem Polski?" itd. 

Nie wiedziała, ilu jest posłów w Sejmie - teraz sama nim będzie

Taki brak wiedzy i fakt, że stała się przez długi czas powodem śmiechu internautów - nie wróżył jej sukcesu. Okazuje się jednak, że w niczym to Chorosińskiej nie zaszkodziło, a wręczy (chyba) pomogło.

Poza pamiętnym występem w Radiu Zet, Dominika Chorosińska "zasłynęła" również niechlubnym wydarzeniem z życia prywatnego. Ceniąca wartości tradycjonalistyczne i konserwatywne aktorka, zdradziła bowiem męża i urodziła w konsekwencji tego czynu dziecko. 

Ostatecznie Dominika i jej mąż nie rozstali się, a on uznał dziecko za swoje i teraz wspólnie wychowują całą gromadkę, która liczy aż pięć pociech. Chorosińska przeczuwa, że ludzie wytkną jej ten fakt z przeszłości.

Tym wszystkim hejterom, którzy jeszcze nie wiadomo, co napiszą, odpowiem krótko. Kryzys w moim małżeństwie należy do historii, on nas bardzo wzmocnił. Jesteśmy szczęśliwą, kochającą się rodziną, która opiera się na fundamentach takich, jak miłość i wiara. To jest nasz świat

- mówiła jakiś czas temu.

Liczymy, że Dominika odświeży nieco swoją wiedzę, zanim zacznie decydować o losach narodu.

Czytaj także