18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

[*]

Nie żyje polityk PSL. Zginął tragicznie w wypadku

17.06.2020  08:25
Nie żyje polityk PSL Andrzej Samoraj
Nie żyje polityk PSL Andrzej Samoraj Fot: Droblin.pl

Dramatyczne informacje. W tragicznym wypadku zginął 43-letni samorządowiec, burmistrz Drobina, polityk PSL Andrzej Samoraj.

Mężczyzna stracił życie we wtorek, w czasie prac polowych. Do wypadku doszło około godziny 17.40. Jak informuje rzecznik prasowa policji w Płocku, Krystyna Kowalska, 43-latka najprawdopodobniej przygniotła maszyna do opryskiwania roślin.

Kolegę z klubu PSL żegnają politycy partii w tym Władysław Kosiniak-Kamysz.

Widzieliśmy się jeszcze w sobotę. Wspaniały samorządowiec, dobry człowiek, zawsze blisko ludzkich spraw. Będzie Go bardzo brakowało. Składam najszczersze kondolencje rodzinie, bliskim i wszystkim mieszkańcom Drobina - napisał na Twitterze.

Do śmierci samorządowca odniósł się też wiceprezes PSL, marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik.

Tragiczna i niespodziewana wiadomość. Z wielkim smutkiem  przyjąłem informację o śmierci burmistrza Drobina Andrzeja Samoraja. Młody, pracowity, blisko ludzi i ich spraw. Świetny samorządowiec. Składam najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie, bliskim i całej lokalnej wspólnocie - napisał.

Andrzej Samoraj był burmistrzem Drobina od 2014 roku. W wyborach samorządowych w 2018 roku poparło go aż 80 procent wyborców.

Przeczytaj więcej
Komentarze