18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaskakujące!

Noc wyznań. Intymny wpis Andrzeja Dudy pojawił się nagle

17.05.2022  16:33
Andrzej Duda w intymnym wpisie na Twitterze
Andrzej Duda w intymnym wpisie na Twitterze Fot: Piotr Molecki/East News

Andrzej Duda właśnie skończył 50. lat. Można śmiało powiedzieć, że jest to dobry moment na rozmaite przemyślenia o życiu i nie tylko. Nim właśnie poddał się prezydent i w środku nocy zamieścił w sieci intymny wpis.

Andrzej Duda wczoraj obchodził jubileusz 50. urodzin. Prezydent Polski miał z tej okazji bardzo dużo przemyśleń na tematy życiowe. Podczas gdy cała Polska składała mu życzenia, on sam zamieszczał intymne wpisy w sieci.

Andrzej Duda w intymnym wpisie

Od samego rana nie cichną echa wpisu Andrzeja Dudy, który pojawił się w sieci w środku nocy. Niewątpliwie pisał słowa tej wypowiedzi w pełnych emocjach. Nic w tym dziwnego - prezydent Polski miał swoje konkretne powody. 

Andrzej Duda otrzymał wiele życzeń nie tylko od prezydentów i polityków z innych krajów, ale również od swoich rodaków. Nie zapomnieli o nim także najmłodsi Polacy, którzy wykorzystywali TikToka do przekazania mu dobrego słowa. To właśnie na te życzenia zareagował prezydent.

Andrzej Duda ma powody do dumy. W 50. jubileusz swoich urodzin wchodzi z pozycji prezydenta kraju, wybranego na drugą kadencję. Jest otoczony kochającą rodziną i wiernymi wyborcami, a do tego jego zdrowie zdaje się nie szwankować.

Życzycie mu kolejnych powodów do radości?

logo Tu się dzieje