18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Najpiękniejsza sędzia kontra najpiękniejsza Polka

Pawłowicz atakuje Miss Polonię za urodę. "Ma za długie..."

Wojciech Kozicki
29.05.2022  12:09
Krystyna Pawłowicz kontra nowa Miss Polonia. Krystyna Sołołowska zaatakowana
Krystyna Pawłowicz kontra nowa Miss Polonia. Krystyna Sołołowska zaatakowana Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER/East News

Krystyna Sokołowska to nowa Miss Polonia, a Krystyna Pawłowicz to wciąż stara polityczka z PiS. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego w żenujący sposób skrytykowała urodę 25-latki z Białegostoku. A jednak, dno to nie jest ostateczna granica…

W piątkowy wieczór, 27 maja, została wybrana nowa Miss Polonia. Jest nią 25-letnia Krystyna Sokołowska z Białegostoku. To oficjalnie najpiękniejsza Polska i trudno się z tym nie zgodzić. A jednak, z mroków Twittera nagle wyłoniła się Krystyna Pawłowicz i podstawiła w swoim bezczelnym stylu podważyć walory estetyczne Krystyny Sokołowskiej. Jak widać sędzia Trybunału Konstytucyjnego może także orzekać w sprawie standardów urody, oczywiście w tej kwestii przyznając sobie immunitet.

Nowa Miss Polonia kontra Krystyna Pawłowicz

Zdaniem Krystyny Pawłowicz, nowa Miss Polonia ma za długie zęby, na co wprost zwróciła uwagę na Twitterze. To nie pierwszy raz, gdy tak ordynarnie komentuje czyjś wygląd. Przykładowo, jakiś czas temu wypominała wiek żonie prezydenta Francji.

Ostatnio Krystyna Pawłowicz na Twitterze mocno się rozkręciła. Zaadresowała wiązankę ostrych epitetów i wyzwisk pod adresem posła Lewicy, czym wywołała oburzenie w sieci.

Nie wiemy czy Krystyna Sokołowska ma za długie zęby, ale za to Krystyna Pawłowicz na pewno ma za długi język.

logo Tu się dzieje