18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przedwyborcza siara

Nowa afera wstrząśnie PiS-em? Kuchciński Travel to przy tym nic

20.09.2019  21:10
Nowa afera wstrząśnie PiS-em? Kuchciński Travel to przy tym nic
Nowa afera wstrząśnie PiS-em? Kuchciński Travel to przy tym nic Fot: FILIP CWIK/REPORTER

PiS zadrży w posadach, kiedy cała Polska zacznie o tym mówić? Zgodnie z zapowiedzią najnowszego Superwizjera, szykuje się niezła afera. 

Kuchciński Travel rozgrzał naród do czerwoności, ale jak zwykle Jarosław Kaczyński znalazł rozwiązanie, które uspokoiło wyborców. Niestety, przed wyborami afery lubią wyciekać masowo - wygląda na to, że dokładnie tak jest tym razem.

Wkrótce PiS eksploduje! 

Superwizjer TVN ma zamiar wsadzić kij w mrowisko. Po najbliższym odcinku programu, prezes Najwyższej Izby Kontroli, wcześniej minister finansów i jeden z czołowych polityków Prawa i Sprawiedliwości Marian Banaś - będzie musiał się nieźle tłumaczyć.

Dziennikarze programu TVN dotarli najwyraźniej do bardzo kompromitujących informacji. Z zapowiedzi programu wynika, że Banaś miał zarabiać na "pokojach na godziny" - pada w niej z resztą wiele mocnych oskarżeń. 

Odcinek nosi zabójczy tytuł... "Pancerny Marian i pokoje na godziny". W zapowiedzi słyszymy pytanie: "Ile zarabia na pensjonacie schadzek były minister finansów i obecny szef NIK?". 

Bertold Kittel, który jest autorem tego reportażu słynie z odkrywania grubych afer. Na trop tej wpadł, gdy przyjrzał się oświadczeniom majątkowym Banasia. Myślicie, że i po tym PiS się pozbiera?