18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Lewica ma plan

Nowa partia w Sejmie. Posłanka się wygadała

Wojciech Kozicki
24.06.2020  17:12
Scheuring-Wielgus zapowiedziała powstanie nowej partii politycznej
Scheuring-Wielgus zapowiedziała powstanie nowej partii politycznej Fot: Facebook/Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Joanna Scheuring-Wielgus zaskoczyła w wywiadzie dla Radia ZET. Chociaż twierdzi, że Lewica w Sejmie twardo trzyma się razem, to powstanie nowa partia polityczna. Kto będzie jej liderem?

Joanna Scheuring-Wielgus straciła nieco na popularności odkąd oddała swoje ukochane psy do schroniska. Posłanka Lewicy wraca jednak do gry. W wywiadzie dla Radia ZET ujawniła Beacie Lubeckiej, że II tura wyborów prezydenckich być może się nie odbędzie, bo Jarosław Kaczyński ma mroczny plan. To jednak nie koniec sensacji!

Lewica w Sejmie i nowa partia?

Wielgus rozpływała się and Robertem Biedroniem, wychwalając jego polityczne sukcesy. Gdy wspomniała o lewicowej kolacji, która jest obecnie w Sejmie, wygadała się, że powstaje „nowa formacja”.

Proszę poczekać na efekty tego. Wszystko robimy powoli, etapami. Teraz jesteśmy skupieni na kampanii wyborczej – uchyliła rąbka tajemnicy posłanka. (radiozet.pl)

Kto będzie liderem nowej partii? Aby się tego dowiedzieć, musimy poczekać aż do jesieni. Zapowiedziała, że wówczas odbędzie się kongres założycielski. Nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele, ponieważ posłanka musiała skrócić wywiad. Powód? Była umówiona na fitness...

Joanna Scheuring-Wielgus w Radiu ZET - mocny wywiad [WIDEO]

Zagłosuj

Czy Robert Biedroń powinien być prezydentem Polski?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze