18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bunt w Sejmie

Nowa partia w Sejmie. Szydło i Duda dojadą Kaczyńskiego?

Wojciech Kozicki
25.09.2020  16:41
Nowa partia w Sejmie? Szydło Duda i Ziobro atakują
Nowa partia w Sejmie? Szydło Duda i Ziobro atakują Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Polityczny kryzys trwa, grożą nam przedterminowe wybory. Czy Solidarna Polska i Zbigniew Ziobro podporządkują się Kaczyńskiemu? Stary basior może zostać wygryziony przez młode wilki, bo jak głoszą plotki, w Sejmie powstanie nowa partia!

Czy Jarosław Kaczyński trzyma Zjednoczoną Prawicę za… intymną część ciała? Sytuacja najwyraźniej wymyka mu się spod kontroli? Okazuje się, że prezes PiS może odnieść porażkę wychowawczą, bo młode partie znalazły sposób na bunt. Jak podaje Radio ZET, prawdopodobnie Beata Szydło i Zbigniew Ziobro założą nowe ugrupowanie polityczne.

Szydło, Duda, Ziobro - będzie nowa partia?

Była premier w piątek zapewniła media, że nie buntuje się przeciwko prezesowi. Jak jednak pisze radiozet.pl, media sugerują, że Andrzej Duda i Zbigniew Ziobrą założą z nią nową partię. Informator „Super Expressu” twierdzi, że mieliby wykorzystać poparcie Kościoła. Do akcji mógłby wkroczyć nawet sam Tadeusz Rydzyk!

Na jakie poparcie mogą liczyć buntownicy na prawicy?

Myślę, że z Beatą Szydło, Zbigniewem Ziobrą i jego posłami, poparciem kościoła i o. Tadeusza Rydzyka bylibyśmy w stanie powalczyć o kilkanaście procent - twierdzi anonimowy informator „Super Expressu”.

Tymczasem Beata Szydło na Twitterze apeluje do mediów, by nie rozsiewały plotek, bo ona „nigdzie się z PiS nie wybiera”. Jako europosłanka zarabia ogromne pieniądze, więc nie ma się co dziwić…

 

Czytaj także