18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wstyd

Kompromitacja nowego ministra zdrowia. ROBI Z LUDZI IDIOTÓW

07.09.2020  11:39
Kompromitacja ministra zdrowia. Adam Niedzielski robi z ludzi idiotów?
Kompromitacja ministra zdrowia. Adam Niedzielski robi z ludzi idiotów? Fot: Piotr Molecki/East News

Co szykuje dla nas minister zdrowia Adam Niedzielski i czy polityk oraz jego resort próbują uśpić naszą czujność? A może MAJĄ LUDZI ZA IDIOTÓW? Z Ministerstwa Zdrowia napłynęły kompromitujące wieści.

Nowa strategia walki z epidemią ogłoszona ostatnio przez Ministerstwo Zdrowia jest bardzo prosta - epidemii nie będzie, jeśli zabraknie chorych. Co zrobić, by zakażeń nie było? Wystarczy ich nie ujawniać i to właśnie robi resort Adama Niedzielskiego.

Nowy minister zdrowia ogłosił ostatnio zasady walki z koronawirusem SARS-COV-2. Według nowego programu, testy na koronawirusa będą mogli zlecać lekarze rodzinni. Czy to sprawi, że będzie ich więcej? Niekoniecznie - wystarczy spojrzeć, co właśnie dzieje się w Polsce.

Kompromitacja ministra zdrowia. Coraz mniej testów

Jaka jest prawdziwa skala zakażeń koronawirusem SARS-COV-2 w Polsce, od początku nie wiadomo. Zaczęliśmy od bardzo małej liczby testów i zdaje się, że wracamy do zasady - nie ma badań = nie ma choroby. W ciągu ostatniej doby liczba przebadanych osób na obecność SARS-COV-2 była kompromitująco niska - zaledwie 10,3 tys.! To przełożyło się oczywiście na szokująco niską liczbę potwierdzonych, nowych zakażeń.

Ministerstwo Zdrowia ustaliło, że osoby przebywające w kwarantannie, ale nie wykazujące objawów zakażenia, nie będą kierowane na badania laboratoryjne. Badani ponownie nie są nawet ci, u których zakażenie potwierdzono! Od dnia, w którym nowe zasady zaczęły obowiązywać, mamy rekordowe liczby "ozdrowień" i coraz mniej zakażonych. Aż dziwne...

Polska przegra z epidemią? WHO: testy, testy, testy

Przypomnijmy - w najgorętszym okresie pandemii, gdy nie do końca wiadomo było, z jakim zagrożeniem mamy do czynienia, a cały świat opanował lockdown, szef WHO apelował: testy, testy, testy! Polska nie wzięła sobie oczywiście tych zaleceń do serca, a teraz całkowicie je odrzuciła.

Czy to dobra decyzja? Niekoniecznie. Wielu zakażonych nie wykazuje żadnych objawów, mogą jednak przekazywać koronawirusa kolejnym, dużo słabszym organizmom. Teraz może się okazać, że nosiciele, za przyzwoleniem Ministerstwa Zdrowia i sanepidu, wyjdą na ulice, a w Polsce rozegra się prawdziwa katastrofa...

Przeczytaj więcej
Komentarze