18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy to super partia dla Dudówny?

Nowa miłość Kingi Dudy! "Zdarza im się w pracy wyskoczyć na..."

Wojciech Kozicki
12.07.2021  11:07
Nowy chłopak Kingi Dudy. Czy prezydent sprawdzi jego znajomość konstytucji?
Nowy chłopak Kingi Dudy. Czy prezydent sprawdzi jego znajomość konstytucji? Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Czy prezydent Duda zaprowadzi wkrótce córkę do ołtarza, a marszałek Grodzki zjawi się na weselu z kopertą? Jest na to cień szansy (a może ostry cień mgły?), ponieważ Kinga Duda znalazła podobno nową miłość. Jednak jej wybranek musi już teraz zrozumieć, że w miłości jak w polityce – musisz być twardy!

Kinga Duda znowu zakochana? Media plotkarskie w połowie czerwca ujawniły, że rozstała się ze swym lubym o imieniu Szymon, z którym była w związku od 2016 roku. Koniec związku ze studentem medycyny jak na razie owiany jest tajemnicą. Wszystko wskazuje jednak na to, że „Kinia” długo nie rozpaczała po rozpadzie relacji i ekspresowo przygruchała sobie nowego absztyfikanta.

Nowa miłość Kingi Dudy. Prezydent podpisze się pod tym związkiem?

Jak donoszą „Dobry tydzień” i Pomponik, Dudówna w nowej pracy w renomowanej warszawskiej kancelarii poznała „błyskotliwego, przystojnego i świetnie wykształconego bruneta, który od razu wpadł jej w oko”. Tabloidy ujawniają, że prawnik-amant zaimponował jej odpowiedzialnością i dużym doświadczeniem w młodym wieku. Podobno to właśnie on pomógł jej zmagać się z krytyką, gdy pracowała jako doradca prezydenta.

Czy Andrzej Duda zaakceptuje nowego ukochanego córki? Czy zapowiada się integracyjny wypad na narty lub wspólna mrożąca krew w żyłach podróż samochodem SOP? W rodzinie Dudów emocji nie zabraknie.

Ze strony Kingi początkowo była to tylko fascynacja mądrym, życzliwym i nietraktującym jej z góry człowiekiem. Potem się zauroczyła. Tych dwoje na pewno wiele łączy. Zdarza im się w trakcie pracy wyskoczyć na kawę, chociaż z kancelarii zawsze wychodzą osobno, aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń – ujawnia „Dobry tydzień”.