18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki plan Kaczyńskiego

Nowy ład w Polsce - PiS ujawnia hasła i wideo

Wojciech Kozicki
13.03.2021  12:23
Nowy Ład - PiS ujawnia hasła i spot wideo
Nowy Ład - PiS ujawnia hasła i spot wideo Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Jarosław Kaczyński od dawna zapowiada, że PiS wprowadzi w Polsce NOWY ŁAD. Co to oznacza? Koniec enigmatycznych zapowiedzi, wreszcie znamy jakieś konkrety. Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło główne założenia i hasła Nowego Ładu.

Nowy Ład w Polsce nadchodzi, wicepremier Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki zapowiadają rewolucję w kraju. Kurtyna w górę pójdzie dopiero 20 marca na konwencji programowej partii. Jednak już teraz mały książę z Żoliborza odsłonił niektóre karty.

Nowy Ład - PiS ujawnia hasła i spot wideo

PiS zaprezentował w sobotę 10 głównych haseł Nowego Ładu, czyli przełomowego programu partii. Tak jak zapowiadano, dotyczą przedsiębiorczości, zdrowia, rodziny i rozwoju. Do internetu trafił też spot zapowiadający prezentację Nowego Ładu, na którą musimy czekać aż do 20 marca.

W spocie możemy posłuchać m.in. Mateusza Morawieckiego, który jest z siebie dumny, ponieważ uratował ponad 5 milionów miejsc pracy Polaków. Czy jednak można ufać Morawieckiemu? Przypomnijmy, że chociaż grozi nam lockdown i codziennie przybywa potwornie wiele nowych zakażeń COVID-19, premier ogłosił kilka dni temu, że właśnie zaczynamy wychodzić z pandemii.

Przygotowaliśmy kompleksowy program, który pozwoli Polsce rozwijać się jeszcze szybciej, a Polakom zapewni dobrze płatne miejsca pracy; to nasz plan powrotu do normalności.Przez ostatnie lata udowodniliśmy, że mamy dobry plan dla Polski. Potrafimy go skutecznie realizować. Dotrzymujemy słowa. Myślimy już o przyszłości, dlatego przygotowaliśmy kompleksowy program, który pozwoli Polsce rozwijać się jeszcze szybciej, a Polakom zapewni dobrze płatne miejsca pracy – mówi Kaczyński w spocie.

Nowy ład w Polsce, 10 haseł i obszarów zmian:

  • Plan na zdrowie
  •  Uczciwa praca-godna płaca
  •  Dekada rozwoju, Rodzina i dom w centrum życia
  •  Polska - nasza ziemia
  •  Przyjazna szkoła i kultura na nowy wiek
  •  Dobry klimat dla firm
  •  Czysta energia-czyste powietrze
  •  CyberPoland 2025
  •  Złota jesień życia.

Nasz plan powrotu do normalności i nasza nadzieja na bezpieczną przyszłość - zapowiada Morawiecki.

Czytaj także
Przeczytaj więcej