18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Papuga, buty i dom teścia

Nowy spot Trzaskowskiego. Tego nikt się nie spodziewał

21.06.2020  18:04
Rafał Trzaskowski i spot wyborczy - to wideo zmieni sondaże i wynik wyborów?
Rafał Trzaskowski i spot wyborczy - to wideo zmieni sondaże i wynik wyborów? Fot: Rafal Gaglewski/REPORTER/East News

Wybory prezydenckie nadciągają jak tsunami, termin głosowania dla wielu kandydatów zbliża się jak egzekucja. Oczernianie polityków chyba już nie działa, więc Rafał Trzaskowski pokazał swój zaskakujący spot wyborczy. Czy produkcja „Mój dom” ociepli jego wizerunek i pozwoli mu wygrać z Andrzejem Dudą?

Kampania prezydencka to zazwyczaj ciosy poniżej pasa i obrzucanie się ściekami z Czajki. Rafał Trzaskowski do tej pory rzucał się wrogom do gardeł, mówił o wojnie i biciu się o Belweder, groził likwidacją telewizji i wypaleniem żelazem. Tym razem chyba chce ocieplić swój wizerunek.

Spot wyborczy Trzaskowskiego - taki jest prywatnie?

Prezydent Warszawy zaprezentował swój spot wyborczy. Pokazuje w nim swoje życie prywatne. Zdjęcia z dzieciństwa, dom teściów, pies, lokalna piekarnia, bazarek, zdjęcie butów, żona dzieci, zdjęcia z politykami, samochód… jest nawet papuga powtarzająca słowo „konstytucja”. Czyżby Koalicja Obywatelska zmieniła strategię?

Te wartości to nasze wspólne dobro. Każdy z nas ma swój dom, ma swoje miejsce na ziemi. Każdy z nas ma swoich bliskich, swoją rodzinę, swoich przyjaciół, każdy ma swoją historię, swoją drogę - drogę, którą przeszedł i drogę, którą chce iść dalej i my chcemy, żeby ta droga była wspólna, żebyśmy spotykali na niej jak najwięcej osób, żebyśmy się poznawali i właśnie dlatego chcielibyśmy państwu pokazać ten film – tłumaczy posłanka KO Aleksandra Gajewska. (Radio ZET)

Gajewska chce, aby widzowie Polsatu, TVN i TVP zobaczyli Trzaskowskiego jak człowieka wartości, bez cenzury i manipulacji.

Spot wyborczy Rafała Trzaskowskiego:

Zagłosuj

Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze