18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W komentarzach czuć Czajkę

Nowy spot wyborczy Trzaskowskiego

30.06.2020  15:08
Nowy spot Trzaskowskiego - wpłynie na wyniki i sondaże?
Nowy spot Trzaskowskiego - wpłynie na wyniki i sondaże? Fot: YouTube/Trzaskowski2020

Druga tura wyborów już wkrótce, a kandydaci walczą o głosy. Andrzej Duda przemierza Polskę, a Rafał Trzaskowski zaprezentował nowy spot wyborczy. Czy ta „reklama” pomoże mu wygrać wybory? Zdania są podzielone.

Rafał Trzaskowski tym razem na spokojnie, nie chce likwidować mediów, wypalać żelazem i wstrzymywać inwestycji. W najnowszym spocie zapewnia, że „wierzy w Polskę jedną dla wszystkich, równych szans”, w której nikt nie kłamie. Nie zabrakło sloganów o równości i otwartej dłoni walczącej z zaciśniętą pięścią. Podkreślił jak ważna jest dla niego uczciwość i obecność Polski w Unii Europejskiej.

Spot Trzaskowskiego - zdania są podzielone

Co ciekawe, aktorzy biorący udział w spocie podali swoje nazwiska. Wystąpiły w nim także dzieci. Pod filmem na YouTube oczywiście pozytywne komentarze wystrzeliły jak woda ze studzienek w zalanej Warszawie. Nie zabrakło jednak negatywnych komentarzy, które sączą się jak nieczystości z Czajki…

Ok, ale gdzie policja co pałowała ludzi demonstrantów za czasów PO-PSL? Gdzie tu milion złotych na betonowy plac z palet? – pyta Tomasz.

Idziemy trzaskać – zapowiada zapowiada Białołęka HD.

Spot może dobry, może nie dobry, ale co on ma wspólnego z rzeczywistością? – zastanawia się Tomek.

Rewelacja! Powiało nadzieją – uważa Luki77.

Rafał Trzaskowski i nowy spot wyborczy [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej