18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Groźby zamachu

Kaczyński wywieziony w kamizelce kuloodpornej

Wojciech Kozicki
26.11.2020  11:37
Ochrona Kaczyńskiego i groźby
Ochrona Kaczyńskiego i groźby Fot: PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

Kaczyński ostatnio dość często podpada Polakom. Czy jego życie jest zagrożone? Media ujawniają, że ewakuowano go z Warszawy i miał na sobie kamizelkę kuloodporną. Wystraszyły go protesty w Warszawie?

Jarosław Kaczyński niewątpliwie ma wielu wrogów, a pewnie niejedna osoba na obecnych protestach byłaby skłonna zrobić mu krzywdę. Czy prezes PiS czuje się zagrożony, gdy agresywne protesty pojawiają się pod jego domem? Jak ujawnia natemat.pl, polityk został wywieziony z Warszawy w kamizelce kuloodpornej.

Ochrona Kaczyńskiego i możliwy zamach?

„Wyborcza” ujawnia, że Jarosław Kaczyński oczekiwał od policji bardziej zdecydowanych działań przeciwko Strajkowi Kobiet. Wiadomo od dawna, że jego osobista ochrona to firma  Grom Group, a ci panowie to twardziele, którzy nie lekceważą zagrożenia. No właśnie… czy Kaczyński jest zagrożony? Na Temat ujawnia, że prezes PiS regularnie dostaje anonimowe groźby zamachu.

Prezes miał zostać ubrany w kamizelkę kuloodporną i wywieziony do ośrodka szkoleniowego w Czerwonym Borze niedaleko Łomży – pisze na temat.pl.

Jak zapewne się domyślacie, ochrona Kaczyńskiego do takich nie należy. Nie jest on też jedynym politykiem, który drży o własne życie. Anonimowi napastnicy grozili też Jackowi Kurskiemu i jego rodzinie, w tym dzieciom.  

Przeczytaj więcej
Komentarze