18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ogromny problem z 500 plus. Brakuje pieniędzy

04.10.2019  09:46
Ogromny problem z 500 plus. Brakuje pieniędzy
Ogromny problem z 500 plus. Brakuje pieniędzy Fot: Tomasz Kudala/REPORTER

Warszawą wstrząsnęła wieść o tym, że mogą pojawić się opóźnienia w wypłatach 500 plus. Teraz okazuje się, ze problem dotyczy całej Polski!

Warszawa już oburzyła się na wieść o tym, że 500 plus może się nie pojawić na ich kontach na czas. Według warszawskiej administracji na samorządowych kontach programu Rodzina plus nie trafiły potrzebne pieniądze. 

Teraz okazuje się, że taki sam kłopot ma ponad 20 gmin z całego kraju! Władze pierwsze wypłaty obiecywały jeszcze w lipcu, a tu wciąż na horyzoncie nie widać gotówki. Czyżby rozpoczynał się początek końca 500 plus?

Koniec 500 plus?!

500 plus na pierwsze dziecko na pewno pomogło PiS-owi utrzymać wyborców i "nabyć" pokaźną grupę nowych. Co jednak, jeżeli na chwilę przed wyborami nie wywiążą się oni ze swojej flagowej obietnicy?

Wielu rodziców wciąż czeka na przelewy i wierzy jeszcze, że faktycznie trafią one na ich konta.

Wniosek złożyliśmy już w lipcu. Po kilkunastu dniach został rozpatrzony pozytywnie. Od tamtej pory nie mamy żadnej informacji zwrotnej. Postanowiliśmy dowiedzieć się, dlaczego wciąż nie otrzymaliśmy świadczenia. W urzędzie dzielnicy usłyszeliśmy, że samorząd ma czas na wypłacenie pieniędzy do końca października

- komentuje sprawę pan Artur z Białołęki.

Myślicie, że politycy czekają na to, by zrobić dobre wrażenie na niemalże dzień przed wyborami? Nie jesteśmy pewni, czy to dobra strategia.

logo Tu się dzieje