18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przedwyborczy szał

Ostre słowa Dudy. Mówi o "dziadowskim kraju"

20.06.2020  16:53
Ostre słowa Dudy. Mówi o "dziadowskim kraju"
Ostre słowa Dudy. Mówi o "dziadowskim kraju" Fot: Grzegorz Ksel/REPORTER

Andrzej Duda nieprzerwanie prowadzi swoją kampanię wyborczą. Emocje sięgają zenitu i nawet jemu powoli już puszczają nerwy. Ostatnio użył wyjątkowo mocnych słów.

Andrzej Duda każdego dnia walczy o głosy wyborców i próbuje nadgonić wizerunkowy cios, jaki zadał sam sobie słowami o społeczności LGBT. Dziś o poranku obecnie urzędujący prezydent pokusił się nawet o wygłoszenie specjalnego oświadczenia.

Widać w nim, że emocje naprawdę osiągają już wyjątkowo gorący punkt kulminacyjny. Prezydent miał zamiar mówić o swoich celach na kolejną kadencję, ale nie oszczędził wyborcom mocnych i kontrowersyjnych słów.

Śmiało można powiedzieć, że zaczyna się ostatni tydzień kampanii. Za tydzień będziemy mieli ciszę wyborczą. Chciałem otworzyć ten ostatni tydzień od podsumowania. Ludzie mówią do mnie podczas spotkań: „pan jest takim prezydentem polskich spraw”. I może rzeczywiście tak jest. Przez ostatnie pięć lat prowadzę polskie sprawy i chciałbym te sprawy prowadzić nadal. Dlatego właśnie kandyduję na urząd prezydenta Rzeczypospolitej

– mówił Andrzej Duda w swoim wystąpieniu.

Andrzej Duda mówi o "dziadowskim kraju"

W pewnym momencie poniosły go emocje i wypowiedział kontrowersyjne słowa.

Chcę, abyśmy wyszli z kryzysu spowodowanego przez epidemię koronawirusa przez inwestycje. I właśnie podczas poruszenia kwestii inwestycji w naszym kraju, prezydent uniósł się. - Różni politycy mówią, że teraz nie jest czas na duże inwestycje. Nieprawda, Polska nie jest dziadowskim krajem. Wszystkie inwestycje, także duże, muszą być realizowane 

- mówił ostro.

Przekonują Was jego wystąpienia?

Przeczytaj więcej
Komentarze