18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

SZYKUJCIE SIĘ

PILNA KONFERENCJA I NOWE RESTRYKCJE. Rząd znów zamknie lasy?

Emilia Waszczuk
17.03.2021  14:19
Pilna konferencja ministra zdrowia. Przyspieszone działania
Pilna konferencja ministra zdrowia. Przyspieszone działania Fot: Planeta.pl

Ministerstwo Zdrowia zwołuje pilną konferencję prasową. Rząd przyspiesza działania w walce z pandemią koronawirusem. Jeszcze dziś nowe ogloszenia.

Sytuacja pandemiczna wymknęła się spod kontroli - 17 marca Ministerstwo Zdrowia ogłosiło, że ostatniej doby wykryto ponad 25 tysięcy nowych zakażeń koronawirusem SARS-COV-2. W związku z tym rządzący postanowili przyspieszyć działania przeciwpandemiczne i jeszcze w środę ogłoszą nowe obostrzenia. Konferencja ministra zdrowia rozpocznie się już za chwilę - o godzinie 15.00.

Nowe obostrzenia w Polsce

Co ogłosi Adam Niedzielski? Wedle zapowiedzi między innymi Andrzeja Dudy, ale też przecieków z rządu, już w najbliższych dniach lockdown obejmie całą Polskę. Możliwe jest także poszerzenie gamy restrykcji o nowe punkty, jak np. zakazy wychodzenia z domów.

Szczęśliwie nie wiadomo nic o tak irracjonalnych pomysłach, jak np. zamykanie cmentarzy czy lasów. Możemy spodziewać się za to, że kościołów obostrzenia nie dotkną - minister zdrowia nie wyobraża sobie Wielkanocy bez mszy świętej.

Dokładne informacje o nowych restrykcjach - zarówno ogłoszonych na już, jak i na święta, przekazywać będziemy państwu na bieżąco.

logo Tu się dzieje