18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ODGRODZĄ NAS

Polska jak Korea? PIS ZBUDUJE WIELKI MUR NA GRANICY!

01.10.2021  12:33
PiS zbuduje mur na granicy
PiS zbuduje mur na granicy Fot: ANDRZEJ IWAŃCZUK/REPORTER, Dan Kosmayer/Shutterstock

PiS ma nowy pomysł na rozwiązanie problemów - po prostu się od nich odgrodzić. Chcą postawić wielki mur na granicy Polski.

PiS straszy Polaków wojną z Białorusią i próbuje przekonywać, że wszyscy uchodźcy to terroryści lub zboczeńcy (tymczasem największymi zboczeńcami okazali się - jak na razie - Mariusz Kamiński i Mariusz Błaszczak, który prezentowali na konferencji prasowej treści zoofilskie) i chce ukrócić działania Aleksandra Łukaszenki... zwyczajnie się od nich odcinając. Politycy partii rządzącej wierzą, że aby pozbyć się problemu, wystarczy zbudować mur. Dosłownie.

W piątek wiceszef Ministerstwa Obrony Narodowej poinformował, że na granicy Polski z Białorusią stanie wielki mur. Podobne rozwiązania znamy już z historii, na przykład naszych zachodnich sąsiadów czy Korei Północnej... Teraz czas, by to Polacy odgrodzili się od wroga i zasłonili przed światem.

PiS zbuduje mur na granicy

W czwartek w Sejmie, podczas debaty nad przedłużeniem stanu wyjątkowego, szef MSWiA Mariusz Kamiński zapowiadał, że granica Polski z Białorusią zostanie wzmocniona, będzie silna i odporna jak nigdy dotąd. Szybko wyjaśniło się, że chodzi o stos cegieł tworzących mur. O planach rządu w piątek poinformował Marcin Ociepa.

 - Zapadła decyzja, że oczywiście będziemy budować trwałe ogrodzenie na granicy - powiedział dziennikarzom w Sejmie. - To będzie mur w jakiejś formie, korzystając z doświadczeń międzynarodowych - dodał.

Wschodnia granica RP będzie zabezpieczona znacznie bardziej, niż to miało miejsce do tej pory, bo jest to jednocześnie granica wschodnia UE i NATO i mamy tutaj pełne wsparcie naszych sojuszników

- oświadczył stanowczo wiceszef MON.