18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tylko tyle?

Pandemia wraca do Polski. Morawiecki: "Powrót do MIĘKKICH ZALECEŃ"

14.07.2022  17:19
Premier Mateusz Morawiecki mówi o "miękkich zaleceniach"
Premier Mateusz Morawiecki mówi o "miękkich zaleceniach" Fot: Wojciech Olkusnik/East News

Pandemia w kraju znowu się nasila. Kiedy wszyscy myśleliśmy, że mamy Covid-19 z głowy, ten postanowił wrócić. Martwiąca jest jednak reakcja naszych władz.

Premier Mateusz Morawiecki musi odnieść się do najnowszych ustaleń lekarzy i innych specjalistów, którzy czuwają nad przebiegiem pandemii Covid-19. W naszym kraju znowu zwiększyła się liczba zakażeń. To bardzo niepokojący trend.

Premier Mateusz Morawiecki mówi o "miękkich zaleceniach"

Władze jednak nie robią sobie ze sprawy wiele i tchną nadnaturalnym spokojem i obojętnością. Premier Mateusz Morawiecki nawet nie postarał się uspokoić tych, których powrót pandemii martwi.

Premier zapytany o rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem premier poinformował, że kilka dni temu zwołał po raz kolejny radę ds. Covid-19. To właśnie oni będą mieli teraz pandemiczne stery w swoich rękach.

Ze swojej strony wolę przestrzec - ponieważ i mnie samego niejednokrotnie ta kapryśna natura COVID-19 zaskoczyła - więc wolę (...) powiedzieć wszystkim rodakom: strzeżmy się przed tym poprzez te wszystkie zasady, które wypracowaliśmy: dystans, dezynfekcja, maseczki – to jest to, co zaleca Światowa Organizacja Zdrowia

- podkreślił Morawiecki.

Jesteście teraz spokojni o swoją przyszłość?

Czytaj także