18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

PIEKŁO CZEKA

Parafia uczy, na kogo NIE głosować. Inaczej nie jesteś katolikiem

30.09.2019  12:07
Parafia uczy, na kogo NIE głosować. Inaczej nie jesteś katolikiem
Parafia uczy, na kogo NIE głosować. Inaczej nie jesteś katolikiem Fot: Shutterstock/zdjęcie ilustracyjne

Kościół i księża w Polsce uwielbiają mieszać się w politykę. O ile dotąd raczej nie wymieniali z nazwy partii, które popierają, teraz się to zmienia. W Niestępowie wskazali właśnie wiernym, na kogo broń boże nie można głosować.

Wybory nadchodzą, cisza wyborcza jeszcze nie obowiązuje, a w Polsce trwa zażarta kampania. Zaangażowali się też księża, którzy zwartym szeregiem stanęli za podobno katolicką partią PiS.

Z ambon w całym kraju coraz częściej duchowni zamiast słowa bożego, rozprawiają o polityce i mówią wiernym, na kogo mają głosować. Ostatnio nawet jeden pan w koloratce oznajmił swoim parafianom, że oddanie głosu na Koalicję Obywatelską jest... grzechem. W Niestępowie księża mieli jeszcze lepszy pomysł...

Jesteś katolikiem?

Oznajmili ludziom, na swojej stronie internetowej, że jeśli ktoś głosuje na konkretne ugrupowania, NIE JEST KATOLIKIEM. Spisali nawet całą listę partii dla innowierców!

Dziś potrzeba czytelnego świadectwa jakie są nasze poglądy... Nie można być trochę chrześcijaninem i trochę liberałem w stylu: PO-KO, PSL, .N, Wiosny, SLD itp. Albo, albo... Trzeciej drogi nie ma! -

- napisali na niebiesko i czerwono, całkiem w barwach Prawa i Sprawiedliwości.

Parafia w Niestępowie uczy, na kogo nie głosować

Na kogo więc parafianie z Niestępowa głosować mogą? Zostały im PiS i Konfederacja. A na kogo wy postawicie? Pamiętajcie, wasz głos to wasze sumienie: "albo albo, trzeciego wyboru nie ma", a jeśli jest, pójdziecie do piekła.