18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Paweł Kukiz jest załamany. Śmierć dała mu o sobie znać

29.07.2020  16:06
Paweł Kukiz jest załamany. Śmierć dała mu o sobie znać
Paweł Kukiz jest załamany. Śmierć dała mu o sobie znać Fot: Magdalena Pasiewicz/East News

Paweł Kukiz musi się mierzyć ze śmiercią swoich ukochanych pszczół. Wszystko przez atakujące ogromnymi chmarami komary. Muzyk podzielił się dramatem za pomocą mediów społecznościowych.

Paweł Kukiz fascynuje się pszczelarstwem, ale teraz musi poradzić sobie ze stratą najlepszej z "czterech posiadanych przeze mnie pszczelich rodzin". Pożyteczne owady zmarły z powodu plagi komarów.

To lato jest wyjątkowo ciężkie na nas wszystkich. Nie tylko koronawirus daje o sobie znać, ale również plaga komarów utrudnia nam aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Paweł Kukiz załamany śmiercią pszczół

Niestety, walczący z komarami ludzie często stosują rozmaite opryski, które są szkodliwe nie tylko dla tych małych krwiopijców, ale również dla innych, pożytecznych stworzeń oraz roślin.

To są martwe pszczoły... Jedna z czterech posiadanych przeze mnie pszczelich rodzin... Najlepsza... Ogromnie pracowita... Całkowicie wyginęły jednego dnia zatrute chemią...

- napisał Paweł Kukiz na Facebooku, dodając do wpisu dwa zdjęcia z rojem martwych pszczół.

Tyle się mówi o tym, by opryski robić po 20-stej, kiedy pszczółki są już w ulu... I echo... Ja rozumiem, że mamy plagę komarów, że gryzą, że swędzi ale błagam - sami na świecie nie jesteśmy, a jeśli pszczół zbraknie to i nas nie będzie...

- podsumował sprawę załamany Kukiz.

Wielu internautów wzruszyła postawa Pawła Kukiza. 

Przeczytaj więcej
Komentarze