18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cios w serce

Kukiz w ogniu krytyki. Mają dla niego tylko wulgaryzmy

12.08.2021  14:43
Paweł Kukiz w ogniu krytyki
Paweł Kukiz w ogniu krytyki Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Paweł Kukiz, założyciel partii Kukiz'15, który obiecywał Polakom, że nigdy nie zawiedzie ich oczekiwań — zrobił to po całości. W sieci gwiazdy mają dla niego tylko wulgaryzmy. 

Lex TVN stało się faktem. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych ustaw, na jakie wpadli rządzący — została wczoraj wieczorem przegłosowana. Duży udział w tym fakcie miała partia Pawła Kukiza - Kukiz'15. Pod Sejmem szybko zgromadził się tłum oburzonych i natychmiast wybuchły zamieszki.

Zawrzało nie tylko pod budynkiem Sejmu, ale również w internecie. Paweł Kukiz obiecywał kiedyś, że nie zawiedzie oczekiwań Polaków i niestety, zrobił to. Stało się tak po decyzji Pawła Kukiza i jego posłów, którzy najpierw poparli reasumpcję głosowania w Sejmie o odroczenie obrad, a potem razem z Prawem i Sprawiedliwością zagłosowali nad ustawą uderzającą w TVN.

Paweł Kukiz obrywa od gwiazd

W mediach społecznościowych wkurzeni Polacy zaczęli cytować wulgarne fragmenty piosenek Pawła Kukiza „Rodzina słowem silna” i "Virus_sld". Na bardzo mocny wpis zdecydowała się m.in. gwiazda telewizyjna, Agata Młynarska. Wygląda na to, że Kukiz nie ma też szans na powrót do środowiska artystycznego po tym, co robił w polityce. 

Możesz sobie Paweł teraz zaśpiewać własnym tekstem: „Zmyj podłogę, wyrzuć śmieci Potem idź wyprowadź psa Umiesz tylko robić dzieci (…) Co ty ch*** dziś zrobiłeś Uje***** znowu się (…) K**** jak mi z toba źle Spi*******, odp****** się Idz w pi***, j***j się, oddup się, Ch**!” - Tyle mam Ci do powiedzenia Twoim własnym tekstem, Paweł!!! („Rodzina słowem silna”) Lex Kukiz Lex Wstyd

- napisała Agata Młynarska na Facebooku i Instagramie. Niestety, z uwagi na użycie wulgaryzmów, post ten został zablokowany. Agata Młynarska postanowiła się jednak nie poddawać i opublikowała wersję "grzeczniejszą". 

Niestety, Instagram zablokował i zdjął mój wpis, w którym zacytowałam słowa piosenki Pawła Kukiza „ Rodzina słowem silna” Możecie je sobie wygooglować. Te słowa kieruję teraz do Pawła. Niech sobie je sam zaśpiewa. Nie mam nic więcej do powiedzenia na temat PK, który pokazał dziś swoją prawdziwą twarz. Żal gościa. To musi być straszne jeśli sprzedajesz się tak tanio, na tak nędznym targowisku. Cienko śpiewasz, Pawle!

- czytamy na Instagramie córki Wojciecha Młynarskiego.

Zapewne wiele osób się z nią teraz zgadza.