18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowy członek prezesa?

Kukiz wali prosto z mostu. "Już jestem w PiS"

20.03.2021  14:18
Paweł Kukiz polubił Kaczyńskiego
Paweł Kukiz polubił Kaczyńskiego Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Paweł Kukiz po zakończeniu współpracy z Koalicją Polską coraz chętniej spogląda w stronę Jarosława Kaczyńskiego. Najbardziej znany polski antysystemowiec rozważa podjęcie współpracy z rządem Prawa i Sprawiedliwości. W piątek poseł rozwiał wszelkie wątpliwości.

Kilka dni temu Paweł Kukiz ogłosił, że rozważa dołączenie do Zjednoczonej Prawicy. Były członek Koalicji Polskiej kilkukrotnie spotykał się z prezesem Jarosławem Kaczyńskim, prowadząc dyskusje o przyszłości polskiej polityki.

Paweł Kukiz nie ukrywa, że może wspomóc partię prezesa pod warunkiem, że rząd spełni kilka jego postulatów. Byłemu piosenkarzowi zależy na wprowadzeniu ustawy antykorupcyjnej, sędziów pokoju oraz zmianie ordynacji wyborczej. Gwiazdor Piersi stwierdził, że jest mu obojętne, z kim współpracuje.

Paweł Kukiz przeszedł do PiS?

W piątek Paweł Kukiz zakpił ze spekulacji dotyczących dołączenia do Zjednoczonej Prawicy. Na Facebooku muzyka pojawił się zaskakujący wpis.

Już jestem w PiS-ie. Piętnaście minut temu odebrałem legitymację, a za godzinę wyjeżdżam do Płocka, by objąć Orlen po Panu Obajtku - zażartował Kukiz.

Nie wiadomo, co planuje Paweł Kukiz. Mimo żartobliwego opisania sytuacji część obserwatorów twierdzi, że współpraca z obozem władzy jest bardzo prawdopodobna. Sprawę skomentował między innymi Zbigniew Hołdys.

Przypominam: lata temu uprzedzałem, że Kukiz jest człowiekiem Kaczyńskiego. Jego zadaniem było pacyfikowanie kontestujących młodych i wchłonięcie ich do szeregów PiS - skomentował były lider Perfectu.

Ostatnie manewry Pawła Kukiza nie spodobały się jego wyborcom. Prezes PiS przekupi polskiego antysystemowca?